RILIE s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 317 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 91/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (50 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 7. 4. 2011
- Sídlo
- Záhradná 7274/29, 91934, Biely Kostol
- EBITDA marža47,3 %
- ROA (návratnosť aktív)54,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)83,6 %
- Zadlženosť34 %
- Kapitálová primeranosť65,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 42.25netIncome: 21 100revenue: 49 944prevNetIncome: 1 170
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 65.54equity: 25 228assets: 38 495
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 34.46equity: 25 228assets: 38 495
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 36.67revenueYoY: 317.49validHistoryYears: 7.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 47.26netMargin: 42.25ebitda: 23 605revenue: 49 944
Altman Z''-Score9.17Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.29 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.38 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.50 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.00 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 54.81 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 54.81 % vs. predchádzajúce 2.76 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 34.46 % vs. predchádzajúce 90.26 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.30× vs. predchádzajúce 0.28×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 42.25 % vs. predchádzajúca 9.78 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 65.54 % vs. predchádzajúca 9.74 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 49944 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +317 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 317 % na 50 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 42.2 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.42 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 47.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 66 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 50 tis. € | 12 tis. € | +317,5 % |
| EBITDA | 24 tis. € | 3 tis. € | +836,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 21 tis. € | 2 tis. € | +836,0 % |
| Čistý zisk | 21 tis. € | 1 tis. € | +17× |
| Aktíva | 38 tis. € | 42 tis. € | −9,1 % |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 4 tis. € | +511,1 % |
- 7. 4. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie65.5%
- Cudzie zdroje34.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 50 tis. € | 38 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 12 tis. € | 42 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 66 tis. € | 69 tis. € | 3 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 12 € | 9 tis. € | -22 tis. € | -838 € | -970 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 3 tis. € | 4 tis. € | -21 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 2 tis. € | 5 tis. € | -24 tis. € | 576 € | 254 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 8 tis. € | 6 tis. € | -24 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 5 tis. € | -26 tis. € | -458 € | -579 € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 420 € | -26 tis. € | -100 € | -1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 619 € | -25 tis. € | -830 € | -2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena28. 5. 2016 → 13. 9. 2017
C - PRIME, s.r.o.
- Zmena sídla28. 5. 2016 → 13. 9. 2017
Zavarská 32, Trnava
- Zmena obchodného mena8. 12. 2012 → 27. 5. 2016
HUSO SLOVAKIA s.r.o.
- Zmena sídla8. 12. 2012 → 27. 5. 2016
Zavarská 10/H, Trnava
- Založenie spoločnosti7. 4. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena7. 4. 2011 → 7. 12. 2012
Parang, s.r.o.
- Zmena sídla7. 4. 2011 → 7. 12. 2012
312, Šelpice
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 22. 8. 2019
- 2Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 22. 8. 2019
- 3Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 22. 8. 2019
- 4Informačná činnosťod 22. 8. 2019
- 5Služby požičovníod 22. 8. 2019
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 22. 8. 2019
- 7Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 22. 8. 2019
- 8Kuriérske službyod 22. 8. 2019
- 9Stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 22. 8. 2019
- 10Vedenie účtovníctvaod 22. 8. 2019
- 11Prieskum trhu a verejnej mienkyod 22. 8. 2019
- 12Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 22. 8. 2019
- 13Prenájom hnuteľných vecíod 28. 5. 2016
- 14Reklamné a marketingové službyod 28. 5. 2016
- 15Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 5. 2016
- 16Inžinierska činnosťod 28. 5. 2016
- 17Administratívne službyod 28. 5. 2016
- 18Skladovanie a uskladňovanieod 28. 5. 2016
- 19Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 8. 12. 2012
- 20Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 8. 12. 2012
- 21Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnostiod 8. 12. 2012
- 22Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 8. 12. 2012
- 23Prípravné práce k realizácii stavbyod 8. 12. 2012
- 24sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 7. 4. 2011
- 25kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 4. 2011
- 26počítačové službyod 7. 4. 2011
- 27predaj leteckých prepravných služiebod 7. 4. 2011
- 28nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 7. 4. 2011
- 29sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 7. 4. 2011
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46121161
- RÚZ ID
- 1133562
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 4. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat65 570 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 1. 8. 2019Registrácia platcu DPHSK2023237117
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 28. 5. 2016Zmena obchodného mena→ C - PRIME, s.r.o.
- 28. 5. 2016Zmena sídlaZavarská 32, Trnava
- 8. 12. 2012Zmena obchodného mena→ HUSO SLOVAKIA s.r.o.
- 8. 12. 2012Zmena sídlaZavarská 10/H, Trnava
- 7. 4. 2011Zmena obchodného mena→ Parang, s.r.o.
- 7. 4. 2011Zmena sídla312, Šelpice