I.L.V.D. consult industries s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 74 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 6/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje tržby (158 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 16. 4. 2011
- Sídlo
- Osadná 2, 83103, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- EBITDA marža-0,5 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť148 %
- Kapitálová primeranosť-48,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -0.789netIncome: -1 244revenue: 157 574prevNetIncome: -156.00
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -48.36equity: -208 850assets: 431 883
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 148.36equity: -208 850assets: 431 883
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 167.71revenueYoY: -73.88validHistoryYears: 6.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -0.530netMargin: -0.789ebitda: -835.00revenue: 157 574
Altman Z''-Score1.60Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -0.95 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.90 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.01 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.34 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.29 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.29 % vs. predchádzajúce -0.02 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 148.36 % vs. predchádzajúce 124.94 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.36× vs. predchádzajúce 0.72×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -0.79 % vs. predchádzajúca -0.03 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -48.36 % vs. predchádzajúca -24.94 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 48 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 74 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -0.8 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
| Položka | 2019 | 2018 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 158 tis. € | 603 tis. € | −73,9 % |
| EBITDA | -835 € | 3 tis. € | −129,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -752 € | 3 tis. € | −129,0 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | -156 € | −697,4 % |
| Aktíva | 432 tis. € | 832 tis. € | −48,1 % |
| Vlastné imanie | -209 tis. € | -208 tis. € | −0,6 % |
- 16. 4. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
- 22. 6. 2019Zmena sídla
Finančné ukazovatele
2019Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 641 tis. €
- Aktíva spolu
- 432 tis. €
- Vlastné imanie
- −209 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019aktuálny | Riadna | 158 tis. € | 432 tis. € | -209 tis. € | -835 € | -1 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 603 tis. € | 832 tis. € | -208 tis. € | 3 tis. € | -156 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 475 tis. € | 1,0 mil. € | -207 tis. € | 145 tis. € | 125 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 2 tis. € | 1,4 mil. € | -332 tis. € | -41 tis. € | -42 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 1 tis. € | 1,6 mil. € | -290 tis. € | 152 tis. € | 152 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 1 tis. € | 1,6 mil. € | -442 tis. € | 151 tis. € | 151 tis. € | EUR |
| 2013 | Riadna | — | 1,0 mil. € | -593 tis. € | — | 322 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla22. 6. 2019 → 2. 10. 2019
Legionárska 1844/77, Trenčín
- Zmena obchodného mena17. 1. 2017 → 21. 6. 2019
B&H GRAND - COMPANY, s.r.o.
- Zmena sídla17. 1. 2017 → 21. 6. 2019
Palackého 90/10, Trenčín
- Zmena obchodného mena7. 12. 2011 → 16. 1. 2017
OVOCINÁRSTVO, SADOVNÍCTVO PMP, s. r. o.
- Zmena sídla7. 12. 2011 → 16. 1. 2017
Palackého 3477, Trenčín
- Založenie spoločnosti16. 4. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena16. 4. 2011 → 6. 12. 2011
OVOCINÁRSTVO, SADOVNÍCTVO PMJ, s. r. o.
- Zmena sídla16. 4. 2011 → 6. 12. 2011
Mierové námestie 24/24, Trenčín
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2019aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46123873
- RÚZ ID
- 1115054
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 16. 4. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 22. 6. 2019Zmena sídlaLegionárska 1844/77, Trenčín
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat603 155 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 17. 1. 2017Zmena obchodného mena→ B&H GRAND - COMPANY, s.r.o.
- 17. 1. 2017Zmena sídlaPalackého 90/10, Trenčín
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna
- 7. 12. 2011Zmena obchodného mena→ OVOCINÁRSTVO, SADOVNÍCTVO PMP, s. r. o.
- 7. 12. 2011Zmena sídlaPalackého 3477, Trenčín
- 16. 4. 2011Zmena obchodného mena→ OVOCINÁRSTVO, SADOVNÍCTVO PMJ, s. r. o.
- 16. 4. 2011Zmena sídlaMierové námestie 24/24, Trenčín