JT3, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 36 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 82/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (112 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 5. 2011
- Sídlo
- Andovská A-39, 94002, Nové Zámky
- EBITDA marža52,2 %
- ROA (návratnosť aktív)10,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)15,4 %
- Zadlženosť33 %
- Kapitálová primeranosť67,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 42.57netIncome: 47 492revenue: 111 567prevNetIncome: 33 388
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 67.08equity: 308 265assets: 459 572
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 32.92equity: 308 265assets: 459 572
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -4.39revenueYoY: 35.94validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 52.25netMargin: 42.57ebitda: 58 292revenue: 111 567
Altman Z''-Score8.68Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.32 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.50 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.72 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.14 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 10.33 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 10.33 % vs. predchádzajúce 7.86 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 32.92 % vs. predchádzajúce 38.65 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.24× vs. predchádzajúce 0.19×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 42.57 % vs. predchádzajúca 40.68 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 67.08 % vs. predchádzajúca 61.35 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 36 % na 112 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 42.6 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.43 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 52.2 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 67 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 112 tis. € | 82 tis. € | +35,9 % |
| EBITDA | 58 tis. € | 40 tis. € | +46,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 52 tis. € | 36 tis. € | +46,3 % |
| Čistý zisk | 47 tis. € | 33 tis. € | +42,2 % |
| Aktíva | 460 tis. € | 425 tis. € | +8,1 % |
| Vlastné imanie | 308 tis. € | 261 tis. € | +18,2 % |
- 28. 5. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie67.1%
- Cudzie zdroje32.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 112 tis. € | 460 tis. € | 308 tis. € | 58 tis. € | 47 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 82 tis. € | 425 tis. € | 261 tis. € | 40 tis. € | 33 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 212 tis. € | 651 tis. € | 496 tis. € | 116 tis. € | 96 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 281 tis. € | 551 tis. € | 400 tis. € | 210 tis. € | 169 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 352 tis. € | 458 tis. € | 296 tis. € | 171 tis. € | 136 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 187 tis. € | 335 tis. € | 160 tis. € | 61 tis. € | 49 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 159 tis. € | 214 tis. € | 110 tis. € | 45 tis. € | 37 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 76 tis. € | 165 tis. € | 73 tis. € | 23 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 100 tis. € | 119 tis. € | 55 tis. € | 26 tis. € | 19 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 167 tis. € | 105 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € | 29 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla9. 3. 2013 → 18. 4. 2023
Bočná 80, Nové Zámky
- Založenie spoločnosti28. 5. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena28. 5. 2011 → 8. 3. 2013
BR TRADING, s.r.o.
- Zmena sídla28. 5. 2011 → 8. 3. 2013
Hlavná 740, Úľany nad Žitavou
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prevádzkovanie verejného skladuod 19. 8. 2016
- 2Finančný lízingod 19. 8. 2016
- 3Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 19. 8. 2016
- 4Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 19. 8. 2016
- 5Faktoring a forfaitingod 19. 8. 2016
- 6Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnostiod 19. 8. 2016
- 7Vedenie účtovníctvaod 19. 8. 2016
- 8Poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v dopraveod 19. 8. 2016
- 9Činnosť informačných kanceláriíod 19. 8. 2016
- 10Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 19. 8. 2016
- 11Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 19. 8. 2016
- 12Dopravná zdravotná službaod 19. 8. 2016
- 13Prevádzkovanie jaslíod 19. 8. 2016
- 14Poskytovanie sociálnych služiebod 19. 8. 2016
- 15Výroba kovového nábytkuod 19. 8. 2016
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 19. 8. 2016
- 17Prevádzkovanie výdajne stravyod 19. 8. 2016
- 18Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 19. 8. 2016
- 19Počítačové službyod 19. 8. 2016
- 20Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 19. 8. 2016
- 21Administratívne službyod 19. 8. 2016
- 22Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 19. 8. 2016
- 23Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 19. 8. 2016
- 24Prieskum trhu a verejnej mienkyod 19. 8. 2016
- 25Vykonávanie odťahovej službyod 19. 8. 2016
- 26Sťahovacie službyod 19. 8. 2016
- 27Služby traťového kormidelníkaod 19. 8. 2016
- 28Kuriérske službyod 19. 8. 2016
- 29Predaj leteckých prepravných služiebod 19. 8. 2016
- 30Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 19. 8. 2016
- 31Prevádzka malých plavidielod 19. 8. 2016
- 32Čistiace a upratovacie službyod 19. 8. 2016
- 33Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 19. 8. 2016
- 34Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 19. 8. 2016
- 35Fotografické službyod 19. 8. 2016
- 36Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiekod 19. 8. 2016
- 37Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatíod 19. 8. 2016
- 38Opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojovod 19. 8. 2016
- 39Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiekod 19. 8. 2016
- 40Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 19. 8. 2016
- 41Oprava a kontrola požiarnych vodovodov a hydrantovod 19. 8. 2016
- 42Kontrola, opravy a montáž systémov automatického haseniaod 19. 8. 2016
- 43Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovaniaod 19. 8. 2016
- 44Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorovod 19. 8. 2016
- 45Služby požičovníod 19. 8. 2016
- 46Prevádzkovanie úschovníod 19. 8. 2016
- 47Verejné obstarávanieod 19. 8. 2016
- 48Informačná činnosť - mestské, turistické informačné centráod 19. 8. 2016
- 49Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvood 19. 8. 2016
- 50Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 19. 8. 2016
- 51Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 19. 8. 2016
- 52Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadeníod 19. 8. 2016
- 53Výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 19. 8. 2016
- 54Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 19. 8. 2016
- 55Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 19. 8. 2016
- 56Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 19. 8. 2016
- 57Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických, fotografických prístrojov a zariadeníod 19. 8. 2016
- 58Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 19. 8. 2016
- 59Čistenie kanalizačných systémovod 19. 8. 2016
- 60Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 19. 8. 2016
- 61Diagnostika kanalizačných potrubíod 19. 8. 2016
- 62Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 19. 8. 2016
- 63Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 19. 8. 2016
- 64Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 19. 8. 2016
- 65Záložneod 19. 8. 2016
- 66Dizajnérske činnostiod 19. 8. 2016
- 67Skladovanie a uskladňovanieod 19. 8. 2016
- 68Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 19. 8. 2016
- 69Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 19. 8. 2016
- 70Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 19. 8. 2016
- 71Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 19. 8. 2016
- 72Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 19. 8. 2016
- 73Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 19. 8. 2016
- 74Vydavateľská činnosťod 19. 8. 2016
- 75sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 28. 5. 2011
- 76nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 28. 5. 2011
- 77prípravné práce k realizácii stavbyod 28. 5. 2011
- 78uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 28. 5. 2011
- 79výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 28. 5. 2011
- 80reklamné a marketingové službyod 28. 5. 2011
- 81dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 5. 2011
- 82prenájom nehnuteľností spojených s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 28. 5. 2011
- 83prenájom hnuteľných vecíod 28. 5. 2011
- 84prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 28. 5. 2011
- 85organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 28. 5. 2011
- 86prevádzkovanie športových zariadeníod 28. 5. 2011
- 87prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 28. 5. 2011
- 88kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 5. 2011
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46127372
- RÚZ ID
- 1131573
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 5. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat351 822 EUR · rok 2021
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 9. 3. 2013Zmena sídlaBočná 80, Nové Zámky
- 1. 8. 2011Registrácia platcu DPHSK2023291028
- 28. 5. 2011Zmena obchodného mena→ BR TRADING, s.r.o.
- 28. 5. 2011Zmena sídlaHlavná 740, Úľany nad Žitavou