BAU PROTECT, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 442 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 47/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (2 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 19. 4. 2011
- Sídlo
- Kollárova 85, 03601, Martin
- EBITDA marža56,4 %
- ROA (návratnosť aktív)0,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,2 %
- Zadlženosť85 %
- Kapitálová primeranosť15,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 33.55netIncome: 660.00revenue: 1 967prevNetIncome: -5 071
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 15.28equity: 54 839assets: 358 812
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 84.72equity: 54 839assets: 358 812
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -43.05revenueYoY: 441.87validHistoryYears: 8.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 56.38netMargin: 33.55ebitda: 1 109revenue: 1 967
Altman Z''-Score1.41Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.30 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.90 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.02 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.19 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.18 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.18 % vs. predchádzajúce -1.41 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 84.72 % vs. predchádzajúce 88.49 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.01× vs. predchádzajúce 0.00×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 33.55 % vs. predchádzajúca -1396.97 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 15.28 % vs. predchádzajúca 11.51 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 1967 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +442 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 442 % na 1967 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 33.6 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.34 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 56.4 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 15 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2 tis. € | 363 € | +441,9 % |
| EBITDA | 1 tis. € | -376 € | +394,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 998 € | -338 € | +394,9 % |
| Čistý zisk | 660 € | -5 tis. € | +113,0 % |
| Aktíva | 359 tis. € | 359 tis. € | −0,0 % |
| Vlastné imanie | 55 tis. € | 41 tis. € | +32,8 % |
- 19. 4. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie15.3%
- Cudzie zdroje84.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 2 tis. € | 359 tis. € | 55 tis. € | 1 tis. € | 660 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 363 € | 359 tis. € | 41 tis. € | -376 € | -5 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 359 tis. € | 46 tis. € | -780 € | -5 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 8 tis. € | 360 tis. € | 51 tis. € | 6 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 13 tis. € | 361 tis. € | 55 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 472 € | 363 tis. € | 43 tis. € | -780 € | -875 € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 621 tis. € | 44 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 645 tis. € | 643 tis. € | 46 tis. € | 224 tis. € | 183 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 86 tis. € | 585 tis. € | 1 tis. € | -51 tis. € | -53 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 101 tis. € | 643 tis. € | -337 tis. € | -25 tis. € | -27 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla26. 4. 2013 → 30. 7. 2013
Kollárova 2641/15, Žilina
- Zmena sídla6. 1. 2012 → 25. 4. 2013
Daxnerova 2636/9, Žilina
- Zmena sídla28. 7. 2011 → 5. 1. 2012
Trhová 54, Bratislava
- Založenie spoločnosti19. 4. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena19. 4. 2011 → 5. 1. 2012
FUZULI s. r. o.
- Zmena sídla19. 4. 2011 → 27. 7. 2011
Bancíkovej 1/A, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46127925
- RÚZ ID
- 1132346
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 19. 4. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat644 923 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 26. 4. 2013Zmena sídlaKollárova 2641/15, Žilina
- 6. 1. 2012Zmena sídlaDaxnerova 2636/9, Žilina
- 28. 7. 2011Zmena sídlaTrhová 54, Bratislava
- 26. 5. 2011Registrácia platcu DPHSK2023249162
- 19. 4. 2011Zmena obchodného mena→ FUZULI s. r. o.
- 19. 4. 2011Zmena sídlaBancíkovej 1/A, Bratislava