Party Catering, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 25 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 93/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (75 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 14. 4. 2011
- Sídlo
- Pažítková 3, 82101, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža66,7 %
- ROA (návratnosť aktív)24,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)39,9 %
- Zadlženosť39 %
- Kapitálová primeranosť60,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 59.85netIncome: 44 665revenue: 74 633prevNetIncome: 10 797
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 60.69equity: 111 915assets: 184 390
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 39.31equity: 111 915assets: 184 390
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 10.47revenueYoY: 24.94validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 66.67netMargin: 59.85ebitda: 49 756revenue: 74 633
Altman Z''-Score6.67Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.19 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.31 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.54 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.62 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 24.22 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 24.22 % vs. predchádzajúce 7.84 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 39.31 % vs. predchádzajúce 51.19 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.40× vs. predchádzajúce 0.43×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 59.85 % vs. predchádzajúca 18.07 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 60.69 % vs. predchádzajúca 48.81 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 25 % na 75 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 59.8 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.60 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 66.7 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 61 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 75 tis. € | 60 tis. € | +24,9 % |
| EBITDA | 50 tis. € | 13 tis. € | +284,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 45 tis. € | 12 tis. € | +284,8 % |
| Čistý zisk | 45 tis. € | 11 tis. € | +313,7 % |
| Aktíva | 184 tis. € | 138 tis. € | +33,8 % |
| Vlastné imanie | 112 tis. € | 67 tis. € | +66,4 % |
- 14. 4. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie60.7%
- Cudzie zdroje39.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 75 tis. € | 184 tis. € | 112 tis. € | 50 tis. € | 45 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 60 tis. € | 138 tis. € | 67 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 49 tis. € | 114 tis. € | 56 tis. € | 33 tis. € | 28 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 73 tis. € | 114 tis. € | 28 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 80 tis. € | 113 tis. € | 11 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 88 tis. € | 141 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 48 tis. € | 65 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 60 tis. € | 64 tis. € | 12 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 32 tis. € | 43 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 30 tis. € | 47 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti14. 4. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena14. 4. 2011 → 23. 9. 2013
d-SHOP, s. r. o.
- Zmena sídla14. 4. 2011 → 24. 10. 2011
Nezábudková 34, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 14. 2. 2015
- 2prevádzkovanie výdajne stravyod 14. 2. 2015
- 3výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 14. 2. 2015
- 4poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 14. 2. 2015
- 5výroba nápojovod 14. 2. 2015
- 6sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 14. 2. 2015
- 7pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 14. 2. 2015
- 8vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 14. 4. 2011
- 9organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 14. 4. 2011
- 10kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 14. 4. 2011
- 11fotografické službyod 14. 4. 2011
- 12skladovanieod 14. 4. 2011
- 13prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 14. 4. 2011
- 14sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 14. 4. 2011
- 15sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 14. 4. 2011
- 16reklamné a marketingové službyod 14. 4. 2011
- 17prieskum trhu a verejnej mienkyod 14. 4. 2011
- 18administratívne službyod 14. 4. 2011
- 19činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 14. 4. 2011
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46129847
- RÚZ ID
- 1106008
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 14. 4. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat88 198 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 1. 1. 2019Registrácia platcu DPHSK2023257632
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 14. 4. 2011Zmena obchodného mena→ d-SHOP, s. r. o.
- 14. 4. 2011Zmena sídlaNezábudková 34, Bratislava