JKG s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 15 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 14/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje tržby (153 tis. €), je dlhodobo stratová a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 3. 2012
- Sídlo
- Tomášikovo 458, 92504, Tomášikovo
- EBITDA marža1,5 %
- ROA (návratnosť aktív)-1,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-27,5 %
- Zadlženosť94 %
- Kapitálová primeranosť6,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -0.616netIncome: -944.00revenue: 153 334prevNetIncome: 174.00
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 6.09equity: 3 436assets: 56 462
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 93.91equity: 3 436assets: 56 462
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -8.75revenueYoY: 14.58validHistoryYears: 10.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.54netMargin: -0.616ebitda: 2 364revenue: 153 334
Altman Z''-Score0.09Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.12 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.34 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.24 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.07 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -1.67 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -1.67 % vs. predchádzajúce 0.44 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 93.91 % vs. predchádzajúce 88.88 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.72× vs. predchádzajúce 3.40×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -0.62 % vs. predchádzajúca 0.13 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 6.09 % vs. predchádzajúca 11.12 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 15 % na 153 tis. € — stabilný organický rast.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -0.6 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 6 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 153 tis. € | 134 tis. € | +14,6 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 4 tis. € | −42,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 4 tis. € | −42,1 % |
| Čistý zisk | -944 € | 174 € | −642,5 % |
| Aktíva | 56 tis. € | 39 tis. € | +43,4 % |
| Vlastné imanie | 3 tis. € | 4 tis. € | −21,5 % |
- 28. 3. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie6.1%
- Cudzie zdroje93.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 153 tis. € | 56 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | -944 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 134 tis. € | 39 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | 174 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 108 tis. € | 78 tis. € | 4 tis. € | -10 tis. € | -14 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 95 tis. € | 37 tis. € | 18 tis. € | -5 tis. € | -9 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 127 tis. € | 56 tis. € | 27 tis. € | -2 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 153 tis. € | 76 tis. € | 34 tis. € | 3 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 160 tis. € | 96 tis. € | 36 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 138 tis. € | 53 tis. € | 31 tis. € | 4 tis. € | -654 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 321 tis. € | 62 tis. € | 32 tis. € | 22 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 349 tis. € | 44 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € | 8 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 3. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 28. 3. 2012
- 2prípravné práce k realizácii stavbyod 28. 3. 2012
- 3dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 3. 2012
- 4kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 3. 2012
- 5sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 28. 3. 2012
- 6sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 28. 3. 2012
- 7sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 28. 3. 2012
- 8nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 28. 3. 2012
- 9výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 28. 3. 2012
- 10prenájom, montáž a demontáž stavebných lešeníod 28. 3. 2012
- 11činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 3. 2012
- 12prenájom hnuteľných vecíod 28. 3. 2012
- 13výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 28. 3. 2012
- 14služby súvisiace so skrášľovaním telaod 28. 3. 2012
- 15vedenie účtovníctvaod 28. 3. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46544461
- RÚZ ID
- 1200052
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 3. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2015Najvyšší zaznamenaný obrat349 441 EUR · rok 2015
- 18. 5. 2012Registrácia platcu DPHSK2023492933