JMP INVEST s.r.o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 66/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 23. 3. 2012
- Sídlo
- Láb 289, 90067, Láb
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)-0,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-1,0 %
- Zadlženosť36 %
- Kapitálová primeranosť63,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: -3 491revenue: —prevNetIncome: -1 613
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 63.60equity: 354 002assets: 556 574
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 36.40equity: 354 002assets: 556 574
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: —validHistoryYears: 1.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: -2 530revenue: —
Altman Z''-Score5.11Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.25 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.05 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.03 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.83 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.63 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.63 % vs. predchádzajúce -0.29 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 36.40 % vs. predchádzajúce 36.78 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 63.60 % vs. predchádzajúca 63.22 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 64 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | -3 tis. € | 384 € | −758,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -2 tis. € | 346 € | −758,9 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | -2 tis. € | −116,4 % |
| Aktíva | 557 tis. € | 565 tis. € | −1,6 % |
| Vlastné imanie | 354 tis. € | 357 tis. € | −1,0 % |
- 23. 3. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie63.6%
- Cudzie zdroje36.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | — | 557 tis. € | 354 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 565 tis. € | 357 tis. € | 384 € | -2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 575 tis. € | 359 tis. € | -3 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 580 tis. € | 364 tis. € | -664 € | -4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 576 tis. € | 368 tis. € | 54 tis. € | 41 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 589 tis. € | 327 tis. € | 236 tis. € | 184 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 2,2 mil. € | 143 tis. € | 179 tis. € | 143 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 3,1 mil. € | 260 € | -4 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 979 tis. € | 646 € | -16 € | -1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 35 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 6 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena3. 12. 2014 → 15. 6. 2017
MPP II s. r. o.
- Zmena sídla3. 12. 2014 → 15. 6. 2017
584, Láb
- Zmena obchodného mena10. 9. 2013 → 2. 12. 2014
Elektroprojekt GJ s. r. o.
- Zmena sídla10. 9. 2013 → 2. 12. 2014
Ľubochnianska 4, Bratislava - Nové Mesto
- Zmena obchodného mena7. 12. 2012 → 9. 9. 2013
Deeper service s. r. o.
- Zmena sídla7. 12. 2012 → 9. 9. 2013
Čsl. parašutistov 27, Bratislava
- Založenie spoločnosti23. 3. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena23. 3. 2012 → 6. 12. 2012
REBUL s. r. o.
- Zmena sídla23. 3. 2012 → 6. 12. 2012
Prievozská 38, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 10. 9. 2013
- 2kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 23. 3. 2012
- 3prenájom hnuteľných vecíod 23. 3. 2012
- 4sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 23. 3. 2012
- 5sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 23. 3. 2012
- 6reklamné a marketingové službyod 23. 3. 2012
- 7počítačové službyod 23. 3. 2012
- 8činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 23. 3. 2012
- 9uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 23. 3. 2012
- 10skladovanieod 23. 3. 2012
- 11výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 23. 3. 2012
- 12sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 23. 3. 2012
- 13služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 23. 3. 2012
- 14finančný leasingod 23. 3. 2012
- 15faktoring a forfaitingod 23. 3. 2012
- 16vydavateľská činnosťod 23. 3. 2012
- 17prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 23. 3. 2012
- 18administratívne službyod 23. 3. 2012
- 19vedenie účtovníctvaod 23. 3. 2012
- 20vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 23. 3. 2012
- 21prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 23. 3. 2012
- 22organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 23. 3. 2012
- 23čistiace a upratovacie službyod 23. 3. 2012
- 24prieskum trhu a verejnej mienkyod 23. 3. 2012
- 25nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 23. 3. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46593845
- RÚZ ID
- 1200116
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 23. 3. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 14. 8. 2017Registrácia platcu DPHSK2023463618
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat34 830 EUR · rok 2016
- 3. 12. 2014Zmena obchodného mena→ MPP II s. r. o.
- 3. 12. 2014Zmena sídla584, Láb
- 10. 9. 2013Zmena obchodného mena→ Elektroprojekt GJ s. r. o.
- 10. 9. 2013Zmena sídlaĽubochnianska 4, Bratislava - Nové Mesto
- 7. 12. 2012Zmena obchodného mena→ Deeper service s. r. o.
- 7. 12. 2012Zmena sídlaČsl. parašutistov 27, Bratislava
- 23. 3. 2012Zmena obchodného mena→ REBUL s. r. o.
- 23. 3. 2012Zmena sídlaPrievozská 38, Bratislava