wee, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 346 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 22/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje tržby (214 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 3. 2012
- Sídlo
- Táborská 4147/1, 82104, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža0,2 %
- ROA (návratnosť aktív)0,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,0 %
- Zadlženosť73 %
- Kapitálová primeranosť27,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.567netIncome: 1 211revenue: 213 593prevNetIncome: 520.00
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 27.37equity: 119 577assets: 436 851
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 72.63equity: 119 577assets: 436 851
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -3.03revenueYoY: 346.21validHistoryYears: 10.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.214netMargin: 0.567ebitda: 458.00revenue: 213 593
Altman Z''-Score0.57Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.54 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.37 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.01 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.40 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.28 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.28 % vs. predchádzajúce 0.08 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 72.63 % vs. predchádzajúce 81.19 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.49× vs. predchádzajúce 0.08×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.57 % vs. predchádzajúca 1.09 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 27.37 % vs. predchádzajúca 18.81 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 31 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Tržby +346 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 346 % na 214 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.6 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 27 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 346 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 214 tis. € | 48 tis. € | +346,2 % |
| EBITDA | 458 € | 1 tis. € | −68,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 412 € | 1 tis. € | −68,8 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 520 € | +132,9 % |
| Aktíva | 437 tis. € | 629 tis. € | −30,6 % |
| Vlastné imanie | 120 tis. € | 118 tis. € | +1,0 % |
- 27. 3. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie27.4%
- Cudzie zdroje72.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 214 tis. € | 437 tis. € | 120 tis. € | 458 € | 1 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 48 tis. € | 629 tis. € | 118 tis. € | 1 tis. € | 520 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 61 tis. € | 725 tis. € | -32 tis. € | -265 € | -1 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 153 tis. € | 679 tis. € | -31 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 133 tis. € | 478 tis. € | -44 tis. € | -6 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 135 tis. € | 460 tis. € | -37 tis. € | -42 tis. € | -42 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 192 tis. € | 332 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 185 tis. € | 338 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 599 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 108 tis. € | 204 tis. € | 3 tis. € | 430 € | -4 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 282 tis. € | 172 tis. € | 7 tis. € | 4 tis. € | 137 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 3. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla27. 3. 2012 → 17. 6. 2020
Pionierska 15, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 10. 12. 2022
- 2prípravné práce k realizácii stavbyod 18. 6. 2020
- 3dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 18. 6. 2020
- 4čistiace a upratovacie službyod 18. 6. 2020
- 5výkon činnosti autorizovaného architekta podľa § 4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov, v rozsahu: a) vykonávanie prípravnej a predprojektovej činnosti, najmä vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistických štúdii, územnoplánovacích prieskumov a rozborov, b) vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovania stavieb a ich zmien, projektovej dokumentácie stavieb a ich zmien vrátane ich interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcii a modernizácií budov a obnovy stavebných pamiatok, c) spracovanie územnoplánovacích pokladov a územnoplánovacej dokumentácie, d) vykonávanie projektového manažmentu, najmä riadenia projektu a koordinácie čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami, výkon odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie a vykonávanie stavebného dozoru, e) grafické spracovanie a modelovanie architektonického diela vrátane vypracovania špecifikácii a technickej dokumentácie, f) poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb, g) vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní.od 18. 6. 2020
- 6poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 18. 6. 2020
- 7prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 18. 6. 2020
- 8prenájom hnuteľných vecíod 18. 6. 2020
- 9administratívne službyod 27. 3. 2012
- 10sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 27. 3. 2012
- 11sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 27. 3. 2012
- 12sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 27. 3. 2012
- 13zariaďovanie interiérov a exteriérov nábytkom a doplnkamiod 27. 3. 2012
- 14príprava a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práceod 27. 3. 2012
- 15inžinierska činnosť: zabezpečovanie vstupných podkladov, prieskumov, odborných posudkov a stanovísk, zastupovanie investora pri územnom konaní, stavebnom konaní a kolaudačnom konaní, pripravenie konania na výber dodávateľa stavby, zabezpečenie podkladov pre potrebné povolenia vrátane podkladov pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie a kolaudačné rozhodnutieod 27. 3. 2012
- 16vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 27. 3. 2012
- 17výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadení staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmienod 27. 3. 2012
- 18organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 27. 3. 2012
- 19uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 27. 3. 2012
- 20kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 27. 3. 2012
- 21vydavateľská činnosťod 27. 3. 2012
- 22fotografické službyod 27. 3. 2012
- 23služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 27. 3. 2012
- 24počítačové službyod 27. 3. 2012
- 25reklamné a marketingové službyod 27. 3. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46598537
- RÚZ ID
- 1197500
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 3. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat281 778 EUR · rok 2016
- 20. 4. 2013Registrácia platcu DPHSK2023540079
- 27. 3. 2012Zmena sídlaPionierska 15, Bratislava