Triple S, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 16 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 52/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (250 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 4. 2012
- Sídlo
- ulica Muránska 1305, 98061, Tisovec
- EBITDA marža2,5 %
- ROA (návratnosť aktív)0,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,1 %
- Zadlženosť77 %
- Kapitálová primeranosť23,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.030netIncome: 74.00revenue: 249 986prevNetIncome: 227.00
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 23.07equity: 53 103assets: 230 229
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 76.93equity: 53 103assets: 230 229
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 46.45revenueYoY: 16.16validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 2.50netMargin: 0.030ebitda: 6 262revenue: 249 986
Altman Z''-Score1.49Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.45 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.57 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.16 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.31 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.03 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.03 % vs. predchádzajúce 0.11 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 76.93 % vs. predchádzajúce 73.50 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.09× vs. predchádzajúce 1.08×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.03 % vs. predchádzajúca 0.11 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 23.07 % vs. predchádzajúca 26.50 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 16 % na 250 tis. € — stabilný organický rast.
- Info
Čistá marža len 0.0 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 23 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 250 tis. € | 215 tis. € | +16,2 % |
| EBITDA | 6 tis. € | 6 tis. € | +2,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 6 tis. € | 6 tis. € | +2,3 % |
| Čistý zisk | 74 € | 227 € | −67,4 % |
| Aktíva | 230 tis. € | 200 tis. € | +15,0 % |
| Vlastné imanie | 53 tis. € | 53 tis. € | +0,1 % |
- 3. 4. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie23.1%
- Cudzie zdroje76.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 250 tis. € | 230 tis. € | 53 tis. € | 6 tis. € | 74 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 215 tis. € | 200 tis. € | 53 tis. € | 6 tis. € | 227 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 332 tis. € | 237 tis. € | 53 tis. € | 8 tis. € | 186 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 357 tis. € | 267 tis. € | 53 tis. € | 10 tis. € | 60 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 253 tis. € | 224 tis. € | 53 tis. € | 9 tis. € | 292 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 211 tis. € | 181 tis. € | 52 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 124 tis. € | 127 tis. € | 37 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 105 tis. € | 94 tis. € | 25 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 53 tis. € | 38 tis. € | 19 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 8 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti3. 4. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla3. 4. 2012 → 14. 8. 2023
Jesenského 1113, Tisovec
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleninyod 3. 4. 2012
- 2výroba nápojovod 3. 4. 2012
- 3opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 3. 4. 2012
- 4výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 3. 4. 2012
- 5výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 3. 4. 2012
- 6opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 3. 4. 2012
- 7čistenie kanalizačných systémovod 3. 4. 2012
- 8podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 3. 4. 2012
- 9prípravné práce k realizácii stavbyod 3. 4. 2012
- 10uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 3. 4. 2012
- 11dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 3. 4. 2012
- 12kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 3. 4. 2012
- 13sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 3. 4. 2012
- 14sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 3. 4. 2012
- 15sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 3. 4. 2012
- 16sťahovacie službyod 3. 4. 2012
- 17ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 3. 4. 2012
- 18poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 3. 4. 2012
- 19prevádzkovanie výdajne stravyod 3. 4. 2012
- 20výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 3. 4. 2012
- 21počítačové službyod 3. 4. 2012
- 22služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 3. 4. 2012
- 23prenájom hnuteľných vecíod 3. 4. 2012
- 24administratívne službyod 3. 4. 2012
- 25činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 3. 4. 2012
- 26vedenie účtovníctvaod 3. 4. 2012
- 27prevázdkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 3. 4. 2012
- 28organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 3. 4. 2012
- 29prevádzkovanie športových zariadeníod 3. 4. 2012
- 30čistiace a upratovacie službyod 3. 4. 2012
- 31reklamné a marketingové službyod 3. 4. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46611746
- RÚZ ID
- 1192645
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 4. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat357 431 EUR · rok 2021
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 13. 2. 2017Registrácia platcu DPHSK2023489369
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 3. 4. 2012Zmena sídlaJesenského 1113, Tisovec