TRIOPERFEKT s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 19 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 78/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (20 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 17. 4. 2012
- Sídlo
- Nám. slobody 1196/19, 92601, Sereď
- EBITDA marža7,8 %
- ROA (návratnosť aktív)7,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)9,9 %
- Zadlženosť23 %
- Kapitálová primeranosť77,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 5.68netIncome: 1 116revenue: 19 655prevNetIncome: 336.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 77.00equity: 11 249assets: 14 609
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 23.00equity: 11 249assets: 14 609
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 2.56revenueYoY: -18.66validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 7.84netMargin: 5.68ebitda: 1 540revenue: 19 655
Altman Z''-Score6.85Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.52 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.22 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.60 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.52 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 7.64 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 7.64 % vs. predchádzajúce 3.67 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 23.00 % vs. predchádzajúce -10.67 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.35× vs. predchádzajúce 2.64×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.68 % vs. predchádzajúca 1.39 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 77.00 % vs. predchádzajúca 110.67 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 19655 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 19 % na 20 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 5.7 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 77 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 20 tis. € | 24 tis. € | −18,7 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 479 € | +221,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 1 tis. € | 431 € | +221,5 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 336 € | +232,1 % |
| Aktíva | 15 tis. € | 9 tis. € | +59,5 % |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 10 tis. € | +11,0 % |
- 17. 4. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie77.0%
- Cudzie zdroje23.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 20 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 24 tis. € | 9 tis. € | 10 tis. € | 479 € | 336 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 20 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € | 243 € | 126 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 20 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 341 € | 218 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 32 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | 308 € | 187 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 28 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | 272 € | 144 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 23 tis. € | 17 tis. € | 9 tis. € | 307 € | 176 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 24 tis. € | 14 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 11 tis. € | 5 tis. € | 6 tis. € | 676 € | 124 € | EUR |
| 2015 | Riadna | 16 tis. € | 12 tis. € | 6 tis. € | 693 € | 139 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti17. 4. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 17. 4. 2012
- 2poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 17. 4. 2012
- 3pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinamiod 17. 4. 2012
- 4chov vybraných druhov zvieratod 17. 4. 2012
- 5chov, spracovanie a obchodovanie schránenými živočíchmiod 17. 4. 2012
- 6poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 17. 4. 2012
- 7poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 17. 4. 2012
- 8poskytovanie služieb v rybárstveod 17. 4. 2012
- 9úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 17. 4. 2012
- 10vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 17. 4. 2012
- 11kopanie studníod 17. 4. 2012
- 12údenárska výrobaod 17. 4. 2012
- 13spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleninyod 17. 4. 2012
- 14výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukovod 17. 4. 2012
- 15výroba mlynských výrobkovod 17. 4. 2012
- 16výroba a spracovanie cukruod 17. 4. 2012
- 17výroba kakaa a výrobkov z kakaaod 17. 4. 2012
- 18výroba chuťových prísad a korenínod 17. 4. 2012
- 19spracovanie a úprava čaju a kávyod 17. 4. 2012
- 20spracovanie prírodného meduod 17. 4. 2012
- 21výroba nápojovod 17. 4. 2012
- 22výroba kŕmnych zmesíod 17. 4. 2012
- 23textilná výrobaod 17. 4. 2012
- 24odevná výrobaod 17. 4. 2012
- 25spracovanie kožeod 17. 4. 2012
- 26výroba kožených a kožušinových výrobkovod 17. 4. 2012
- 27výroba obuvi a komponentov s výnimkou ortopedickej obuviod 17. 4. 2012
- 28opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 17. 4. 2012
- 29výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 17. 4. 2012
- 30výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 17. 4. 2012
- 31výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korkuod 17. 4. 2012
- 32výroba celulózy a papieraod 17. 4. 2012
- 33výroba výrobkov z papieraod 17. 4. 2012
- 34polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovínod 17. 4. 2012
- 35výroba koksu a rafinovaných produktovod 17. 4. 2012
- 36výroba technických plynovod 17. 4. 2012
- 37výroba farbív a pigmentovod 17. 4. 2012
- 38výroba organických chemikáliíod 17. 4. 2012
- 39výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktovod 17. 4. 2012
- 40výroba plastov v primárnej formeod 17. 4. 2012
- 41výroba kaučukuod 17. 4. 2012
- 42výroba farieb, lakov a náterovod 17. 4. 2012
- 43výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkovod 17. 4. 2012
- 44výroba lepidiel a želatínyod 17. 4. 2012
- 45výroba fotochemického materiálu a nenahratých nosičov záznamovod 17. 4. 2012
- 46výroba chemických vlákienod 17. 4. 2012
- 47výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 17. 4. 2012
- 48výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 17. 4. 2012
- 49výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltuod 17. 4. 2012
- 50výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 17. 4. 2012
- 51keramická výrobaod 17. 4. 2012
- 52výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 17. 4. 2012
- 53opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 17. 4. 2012
- 54výroba a hutnícke spracovanie kovovod 17. 4. 2012
- 55výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákovod 17. 4. 2012
- 56výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúrod 17. 4. 2012
- 57výroba zdvíhacích a manipulačných zariadeníod 17. 4. 2012
- 58výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadeníod 17. 4. 2012
- 59výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 17. 4. 2012
- 60výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 17. 4. 2012
- 61výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 17. 4. 2012
- 62výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 17. 4. 2012
- 63výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 17. 4. 2012
- 64výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrjov a zariadeníod 17. 4. 2012
- 65výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 17. 4. 2012
- 66výroba hračiek a hierod 17. 4. 2012
- 67výroba bižutérie a suvenírovod 17. 4. 2012
- 68výroba hudobných nástrojovod 17. 4. 2012
- 69výroba metiel, kief a maliarskeho náradiaod 17. 4. 2012
- 70výroba matracovod 17. 4. 2012
- 71výroba sviečokod 17. 4. 2012
- 72výroba a montáž tieniacej technikyod 17. 4. 2012
- 73vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 17. 4. 2012
- 74čistenie kanalizačných systémovod 17. 4. 2012
- 75diagnostika kanalizačných potrubíod 17. 4. 2012
- 76podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 17. 4. 2012
- 77prípravné práce k realizácii stavbyod 17. 4. 2012
- 78uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 17. 4. 2012
- 79dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 17. 4. 2012
- 80kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 17. 4. 2012
- 81sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 17. 4. 2012
- 82sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 17. 4. 2012
- 83sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 17. 4. 2012
- 84údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 17. 4. 2012
- 85oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 17. 4. 2012
- 86oprava obuvi, brašnárskeho a sedlárskeho tovaruod 17. 4. 2012
- 87oprava odevov, textilu a bytového textiluod 17. 4. 2012
- 88oprava kožených a kožušinových výrobkovod 17. 4. 2012
- 89nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 17. 4. 2012
- 90vykonávanie odťahovej službyod 17. 4. 2012
- 91sťahovacie službyod 17. 4. 2012
- 92poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 17. 4. 2012
- 93služby traťového kormidelníkaod 17. 4. 2012
- 94služby verejných nosičov a poslovod 17. 4. 2012
- 95kuriérske službyod 17. 4. 2012
- 96predaj leteckých prepravných služiebod 17. 4. 2012
- 97poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 17. 4. 2012
- 98prevádzka malých plavidielod 17. 4. 2012
- 99preprava zbraní a strelivaod 17. 4. 2012
- 100skladovanieod 17. 4. 2012
- 101baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 17. 4. 2012
- 102úschova zbraní a strelivaod 17. 4. 2012
- 103ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 17. 4. 2012
- 104poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 17. 4. 2012
- 105prevádzkovanie výdajne stravyod 17. 4. 2012
- 106výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 17. 4. 2012
- 107poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 17. 4. 2012
- 108ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 17. 4. 2012
- 109počítačové službyod 17. 4. 2012
- 110služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 17. 4. 2012
- 111vydavateľská činnosťod 17. 4. 2012
- 112finančný leasingod 17. 4. 2012
- 113poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 17. 4. 2012
- 114sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 17. 4. 2012
- 115faktoring a forfaitingod 17. 4. 2012
- 116správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 17. 4. 2012
- 117prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 17. 4. 2012
- 118prenájom hnuteľných vecíod 17. 4. 2012
- 119informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 17. 4. 2012
- 120administratívne službyod 17. 4. 2012
- 121činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 17. 4. 2012
- 122správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 17. 4. 2012
- 123vedenie účtovníctvaod 17. 4. 2012
- 124vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 17. 4. 2012
- 125vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a ďalšie vzdelávanieod 17. 4. 2012
- 126dopravná zdravotná službyod 17. 4. 2012
- 127prevádzkovanie jaslíod 17. 4. 2012
- 128vodná záchranná službaod 17. 4. 2012
- 129poskytovanie sociálnych služiebod 17. 4. 2012
- 130poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 17. 4. 2012
- 131prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 17. 4. 2012
- 132organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 17. 4. 2012
- 133prevádzkovanie športových zariadeníod 17. 4. 2012
- 134prevádzkovanie erotického salónuod 17. 4. 2012
- 135prevádzkovanie strelniceod 17. 4. 2012
- 136čistiace a upratovacie službyod 17. 4. 2012
- 137prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 17. 4. 2012
- 138prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 17. 4. 2012
- 139služby súvisiace so skrášľovaním telaod 17. 4. 2012
- 140reklamné a marketingové službyod 17. 4. 2012
- 141poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 17. 4. 2012
- 142výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 17. 4. 2012
- 143výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 17. 4. 2012
- 144prieskum trhu a verejnej mienkyod 17. 4. 2012
- 145fotografické službyod 17. 4. 2012
- 146montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmomod 17. 4. 2012
- 147prevádzkovanie verejných WCod 17. 4. 2012
- 148donášková službaod 17. 4. 2012
- 149osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiekod 17. 4. 2012
- 150ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 17. 4. 2012
- 151hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľovod 17. 4. 2012
- 152spracovávanie rodokmeňovod 17. 4. 2012
- 153diskotekárska činnosťod 17. 4. 2012
- 154činnosť astrológov a numerológovod 17. 4. 2012
- 155veštenie z karát a iných podkladovod 17. 4. 2012
- 156služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 17. 4. 2012
- 157projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 17. 4. 2012
- 158správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 17. 4. 2012
- 159opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojovod 17. 4. 2012
- 160uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiekod 17. 4. 2012
- 161projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 17. 4. 2012
- 162projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadeníod 17. 4. 2012
- 163oprava a kontrola požiarnych vodovodovod 17. 4. 2012
- 164oprava a kontrola požiarnych hydrantovod 17. 4. 2012
- 165kontrola, opravy a montáž systémov automatického haseniaod 17. 4. 2012
- 166montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovaniaod 17. 4. 2012
- 167poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhuod 17. 4. 2012
- 168prevádzkovanie úschovní batožínod 17. 4. 2012
- 169montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorovod 17. 4. 2012
- 170poskytovanie služieb informátoraod 17. 4. 2012
- 171služby požičovníod 17. 4. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46621075
- RÚZ ID
- 1200049
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 17. 4. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat31 762 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna