Augeri s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -2.6 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 70/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (691 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 11. 5. 2012
- Sídlo
- Rustaveliho 10072/4A, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- EBITDA marža11,0 %
- ROA (návratnosť aktív)19,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)22,9 %
- Zadlženosť17 %
- Kapitálová primeranosť83,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 8.26netIncome: 57 093revenue: 691 077prevNetIncome: 165 017
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 82.96equity: 249 568assets: 300 837
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 17.04equity: 249 568assets: 300 837
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 6.99revenueYoY: -2.55validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 10.95netMargin: 8.26ebitda: 75 678revenue: 691 077
Altman Z''-Score16.83Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.63 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 8.65 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.44 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 5.11 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 18.98 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 18.98 % vs. predchádzajúce 37.63 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 17.04 % vs. predchádzajúce 19.61 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.30× vs. predchádzajúce 1.62×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 8.26 % vs. predchádzajúca 23.27 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 82.96 % vs. predchádzajúca 80.39 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 31 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-3 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 8.3 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 83 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 19.0 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 691 tis. € | 709 tis. € | −2,6 % |
| EBITDA | 76 tis. € | 211 tis. € | −64,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 68 tis. € | 190 tis. € | −64,1 % |
| Čistý zisk | 57 tis. € | 165 tis. € | −65,4 % |
| Aktíva | 301 tis. € | 438 tis. € | −31,4 % |
| Vlastné imanie | 250 tis. € | 352 tis. € | −29,2 % |
- 11. 5. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie83.0%
- Cudzie zdroje17.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 691 tis. € | 301 tis. € | 250 tis. € | 76 tis. € | 57 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 709 tis. € | 438 tis. € | 352 tis. € | 211 tis. € | 165 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 588 tis. € | 317 tis. € | 240 tis. € | 151 tis. € | 116 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 465 tis. € | 206 tis. € | 154 tis. € | 101 tis. € | 77 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 428 tis. € | 174 tis. € | 141 tis. € | 87 tis. € | 66 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 405 tis. € | 208 tis. € | 161 tis. € | 111 tis. € | 87 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 432 tis. € | 228 tis. € | 195 tis. € | 151 tis. € | 121 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 478 tis. € | 197 tis. € | 105 tis. € | 140 tis. € | 112 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 444 tis. € | 112 tis. € | -7 tis. € | 45 tis. € | 39 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 376 tis. € | 71 tis. € | -46 tis. € | -39 tis. € | -41 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti11. 5. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla11. 5. 2012 → 31. 10. 2025
Komárnická 20, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 11. 5. 2012
- 2vydavateľská činnosťod 11. 5. 2012
- 3výroba bižutérie a suvenírovod 11. 5. 2012
- 4keramická výrobaod 11. 5. 2012
- 5administratívne službyod 11. 5. 2012
- 6skladovanieod 11. 5. 2012
- 7finančný leasingod 11. 5. 2012
- 8služby súvisiace so skrášľovaním telaod 11. 5. 2012
- 9organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 11. 5. 2012
- 10vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 11. 5. 2012
- 11reklamné a marketingové službyod 11. 5. 2012
- 12fotografické službyod 11. 5. 2012
- 13výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 11. 5. 2012
- 14baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 11. 5. 2012
- 15sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 11. 5. 2012
- 16sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 11. 5. 2012
- 17vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 11. 5. 2012
- 18uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 11. 5. 2012
- 19údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 11. 5. 2012
- 20počítačové službyod 11. 5. 2012
- 21služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 11. 5. 2012
- 22projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 11. 5. 2012
- 23oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 11. 5. 2012
- 24informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 11. 5. 2012
- 25nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 11. 5. 2012
- 26poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 11. 5. 2012
- 27výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 11. 5. 2012
- 28prenájom hnuteľných vecíod 11. 5. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46665056
- RÚZ ID
- 1226505
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 11. 5. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat709 169 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 11. 1. 2013Registrácia platcu DPHSK2023506496
- 11. 5. 2012Zmena sídlaKomárnická 20, Bratislava