iheartmotion s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 19 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 27/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje malé tržby (50 tis. €), je dlhodobo stratová a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 10. 8. 2012
- Sídlo
- Osádka 5, 02601, Osádka
- EBITDA marža0,6 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-1,0 %
- Zadlženosť85 %
- Kapitálová primeranosť15,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -0.316netIncome: -157.00revenue: 49 732prevNetIncome: 484.00
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 15.22equity: 16 371assets: 107 536
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 84.78equity: 16 371assets: 107 536
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 3.14revenueYoY: 19.10validHistoryYears: 10.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.599netMargin: -0.316ebitda: 298.00revenue: 49 732
Altman Z''-Score0.74Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.30 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.23 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.02 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.19 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.15 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.15 % vs. predchádzajúce 0.41 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 84.78 % vs. predchádzajúce 85.93 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.46× vs. predchádzajúce 0.36×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -0.32 % vs. predchádzajúca 1.16 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 15.22 % vs. predchádzajúca 14.07 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 49732 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 19 % na 50 tis. € — stabilný organický rast.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -0.3 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 15 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Tržby rastú (+19 %), ale aktíva klesajú (-8 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 50 tis. € | 42 tis. € | +19,1 % |
| EBITDA | 298 € | 692 € | −56,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 268 € | 623 € | −56,9 % |
| Čistý zisk | -157 € | 484 € | −132,4 % |
| Aktíva | 108 tis. € | 117 tis. € | −8,5 % |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | 17 tis. € | −0,9 % |
- 10. 8. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie15.2%
- Cudzie zdroje84.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 50 tis. € | 108 tis. € | 16 tis. € | 298 € | -157 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 42 tis. € | 117 tis. € | 17 tis. € | 692 € | 484 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 31 tis. € | 126 tis. € | 16 tis. € | 514 € | 378 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 34 tis. € | 99 tis. € | 16 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 33 tis. € | 107 tis. € | 14 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 32 tis. € | 110 tis. € | 11 tis. € | 34 € | -58 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 25 tis. € | 106 tis. € | 11 tis. € | 194 € | -1 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 38 tis. € | 102 tis. € | 12 tis. € | 3 tis. € | 312 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 27 tis. € | 84 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | -128 € | EUR |
| 2015 | Riadna | 38 tis. € | 51 tis. € | 12 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti10. 8. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 10. 8. 2012
- 2prevádzkovanie fitnescentra a iných športových zariadeníod 10. 8. 2012
- 3vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctvaod 10. 8. 2012
- 4činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 10. 8. 2012
- 5kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 10. 8. 2012
- 6sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 10. 8. 2012
- 7sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 10. 8. 2012
- 8sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 10. 8. 2012
- 9administratívne službyod 10. 8. 2012
- 10reklamné a marketingové službyod 10. 8. 2012
- 11fotografické službyod 10. 8. 2012
- 12služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 10. 8. 2012
- 13prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 10. 8. 2012
- 14prenájom hnuteľných vecíod 10. 8. 2012
- 15skladovanieod 10. 8. 2012
- 16služby súvisiace s výpočtovou technikou a elektronickým spracovaním údajovod 10. 8. 2012
- 17ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 10. 8. 2012
- 18nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 10. 8. 2012
- 19údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 10. 8. 2012
- 20oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 10. 8. 2012
- 21prípravné práce k realizácii stavbyod 10. 8. 2012
- 22uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 10. 8. 2012
- 23dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 10. 8. 2012
- 24projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 10. 8. 2012
- 25počítačové službyod 10. 8. 2012
- 26vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 10. 8. 2012
- 27výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 10. 8. 2012
- 28výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - tréner I. triedy v špecializácii kulturistika, silový trojboj a fitnesod 10. 8. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46741364
- RÚZ ID
- 1221455
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 10. 8. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat49 732 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 26. 9. 2012Registrácia platcu DPHSK2023574729