Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Repa + partners, s. r. o.

aktívna
Soblahov 665, 91338, Soblahov
podľa §4, registrácia od 5. 3. 2014spoločnosť s ručením obmedzenýmPlatca DPH
Tržby (2025)108 tis. €
118,9 %vs 2024
Zisk (2025)19 tis. €
195,7 %vs 2024
Vlastné imanie (2025)61 tis. €
45,0 %vs 2024
Zadlženosť (2025)-39 %
247,8 %Nízkavs 2024
ROE (2025)31.1 %
166,0 %Výbornévs 2024

Kľúčové insighty

Rast tržieb

Tržby medziročne narástli o 119 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 94/100

Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.

Súhrn

Firma dosahuje tržby (108 tis. €), je zisková.

Vysoká ziskovosťčistá marža 18 %
Silný kapitálvlastné imanie tvorí 139 % aktív
Nízka zadlženosťdlh tvorí len -39 % aktív
Tržby
108 tis. €
+118,9 %vs. 2024
Trvalý rast
Čistý zisk
19 tis. €
+195,7 %vs. 2024
Zlepšenie ziskovosti
Aktíva
44 tis. €
−22,8 %vs. 2024
Pokles aktív
Vlastné imanie
61 tis. €
+45,0 %vs. 2024
Rastie medziročne
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Finančné zdravie
94zo 100
Vynikajúca

Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.

Kľúčové ukazovatele (2025)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža19,2 %
  • ROA (návratnosť aktív)43,1 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)31,1 %
  • Zadlženosť-39 %
  • Kapitálová primeranosť138,7 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje tržby (108 tis. €), je zisková.
94/ 100Vynikajúca
Ziskovosť20 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 17.70
  • netIncome: 19 030
  • revenue: 107 534
  • prevNetIncome: -19 893
Kapitál20 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 138.72
  • equity: 61 278
  • assets: 44 174
Zadlženosť20 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: -38.72
  • equity: 61 278
  • assets: 44 174
Rast17 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 11.50
  • revenueYoY: 118.89
  • validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 19.22
  • netMargin: 17.70
  • ebitda: 20 665
  • revenue: 107 534
Altman Z''-Score18.44Bezpečné pásmo

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.562.73aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.262.54aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.722.67aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.0510.50presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score6 / 6silná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 43.08 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 43.08 % vs. predchádzajúce -34.75 %.
    splnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť -38.72 % vs. predchádzajúce 26.19 %.
    splnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 2.43× vs. predchádzajúce 0.86×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 17.70 % vs. predchádzajúca -40.49 %.
    splnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 138.72 % vs. predchádzajúca 73.81 %.
    splnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
  • X4 (Equity / Total Liabilities) — firma má nulové alebo záporné záväzky, X4 capped na 10.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Pozitívne

    Tržby medziročne vzrástli o 119 % na 108 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.

  • Pozitívne

    Čistá marža 17.7 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.18 € čistého zisku.

  • Pozitívne

    Kapitálová primeranosť 139 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.

  • Pozitívne

    ROA 43.1 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.

Finančný prehľad (2025)
Položka20252024Zmena
Tržby108 tis. €49 tis. €+118,9 %
EBITDA21 tis. €-19 tis. €+207,9 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)19 tis. €-17 tis. €+207,9 %
Čistý zisk19 tis. €-20 tis. €+195,7 %
Aktíva44 tis. €57 tis. €−22,8 %
Vlastné imanie61 tis. €42 tis. €+45,0 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
28. 8. 2012
Sídlo
Soblahov 665, 91338, Soblahov
Štatutárny orgán
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 28. 8. 2012Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
  • 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby