Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Transport & Infrastructure Expertise Group - TIEG EZHZ

aktívna
Dlhá 38, 90031, Stupava
podľa §4, registrácia od 26. 3. 2014122Platca DPH
Tržby (2024)2,6 mil. €
2,8 %vs 2023
Zisk (2024)0 €
Vlastné imanie (2024)
Zadlženosť (2024)100 %
0,0 %Vysokávs 2023
ROE (2024)

Kľúčové insighty

Stabilné tržby

Medziročná zmena tržieb o +2.8 %.

Skóre 40/100

Hlavnou slabinou je ziskovosť.

Súhrn

Firma dosahuje tržby (2,6 mil. €).

Nízka maržačistá marža len 0 %
Tržby
2,6 mil. €
+2,8 %vs. 2023
Trvalý rast
Čistý zisk
0 €
vs. 2023
Aktíva
1,4 mil. €
−11,1 %vs. 2023
Pokles aktív
Vlastné imanie
vs. 2023
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Finančné zdravie
40zo 100
Slabá

Hlavnou slabinou je ziskovosť.

Kľúčové ukazovatele (2024)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža0,1 %
  • ROA (návratnosť aktív)0,0 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)
  • Zadlženosť
  • Kapitálová primeranosť

Finančné zdravie

Firma dosahuje tržby (2,6 mil. €).
40/ 100Slabá
Ziskovosť3 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 0.000
  • netIncome: 0.000
  • revenue: 2 641 852
  • prevNetIncome: 0.000
Kapitál10 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio:
  • equity:
  • assets: 1 386 661
Zadlženosť10 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio:
  • equity:
  • assets: 1 386 661
Rast13 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 3.95
  • revenueYoY: 2.82
  • validHistoryYears: 10.00
Efektivita4 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 0.071
  • netMargin: 0.000
  • ebitda: 1 879
  • revenue: 2 641 852
Piotroski F-Score1 / 6slabá

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 0.00 %
    nesplnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.00 % vs. predchádzajúce 0.00 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáChýba zadlženosť alebo predchádzajúce obdobie.
    nedostupné
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 1.91× vs. predchádzajúce 1.65×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.00 % vs. predchádzajúca 0.00 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieChýba kapitálová primeranosť alebo predchádzajúce obdobie.
    nedostupné
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Info

    Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (3 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.

  • Riziko

    Firma je v strate (čistá marža 0.0 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.

Finančný prehľad (2024)
Položka20242023Zmena
Tržby2,6 mil. €2,6 mil. €+2,8 %
EBITDA2 tis. €-12 tis. €+115,6 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)2 tis. €-11 tis. €+115,6 %
Čistý zisk0 €0 €
Aktíva1,4 mil. €1,6 mil. €−11,1 %
Vlastné imanie
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Základné informácie
Právna forma
122
Dátum vzniku
6. 9. 2012
Sídlo
Dlhá 38, 90031, Stupava
Štatutárny orgán
1 1 osoba (po prihlásení)
Vzťahy a prepojenia
1 1 osobav štatutárnych orgánoch
graf prepojenícez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 6. 9. 2012Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
  • 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby