AG WASH s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 68 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 35/100
Hlavnou slabinou je ziskovosť.
Firma dosahuje malé tržby (1 tis. €), je dlhodobo stratová.
Hlavnou slabinou je ziskovosť.
- EBITDA marža-709,1 %
- ROA (návratnosť aktív)-3,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-8,0 %
- Zadlženosť58 %
- Kapitálová primeranosť41,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -740.40netIncome: -9 329revenue: 1 260prevNetIncome: -10 266
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 41.94equity: 116 672assets: 278 183
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 58.06equity: 116 672assets: 278 183
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -30.57revenueYoY: 68.45validHistoryYears: 10.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -709.13netMargin: -740.40ebitda: -8 935revenue: 1 260
Altman Z''-Score0.90Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.83 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.50 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.18 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.76 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -3.35 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -3.35 % vs. predchádzajúce -3.53 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 58.06 % vs. predchádzajúce 56.62 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.00× vs. predchádzajúce 0.00×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -740.40 % vs. predchádzajúca -1372.46 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 41.94 % vs. predchádzajúca 43.38 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 1260 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 68 % na 1260 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -740.4 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Info
Kapitálová primeranosť 42 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Upozornenie
Tržby rastú (+68 %), ale aktíva klesajú (-4 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1 tis. € | 748 € | +68,4 % |
| EBITDA | -9 tis. € | -9 tis. € | +3,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -8 tis. € | -8 tis. € | +3,5 % |
| Čistý zisk | -9 tis. € | -10 tis. € | +9,1 % |
| Aktíva | 278 tis. € | 290 tis. € | −4,2 % |
| Vlastné imanie | 117 tis. € | 126 tis. € | −7,4 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 7. 9. 2012
- Sídlo
- Trenčianska 56/C, 82109, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 7. 9. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie41.9%
- Cudzie zdroje58.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1 tis. € | 278 tis. € | 117 tis. € | -9 tis. € | -9 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 748 € | 290 tis. € | 126 tis. € | -9 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 20 tis. € | 312 tis. € | 136 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 3 tis. € | 293 tis. € | 129 tis. € | -10 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1 tis. € | 294 tis. € | 140 tis. € | -13 tis. € | -13 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 2 tis. € | 296 tis. € | 153 tis. € | -13 tis. € | -14 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 10 tis. € | 298 tis. € | 167 tis. € | -45 € | -221 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 10 tis. € | 282 tis. € | 167 tis. € | 1 tis. € | 553 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 17 tis. € | 272 tis. € | 166 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 34 tis. € | 286 tis. € | 164 tis. € | 11 tis. € | 4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti7. 9. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena7. 9. 2012 → 27. 11. 2012
Samara s. r. o.
- Zmena sídla7. 9. 2012 → 27. 11. 2012
Cesta Mládeže 2903/36, Malacky
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1čistiace a upratovacie službyod 7. 9. 2012
- 2fotografické službyod 7. 9. 2012
- 3kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 9. 2012
- 4nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 7. 9. 2012
- 5organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 7. 9. 2012
- 6prenájom hnuteľných vecíod 7. 9. 2012
- 7prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 7. 9. 2012
- 8prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 7. 9. 2012
- 9prevádzkovanie športových zariadeníod 7. 9. 2012
- 10služby súvisiace so skrášľovaním telaod 7. 9. 2012
- 11sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 7. 9. 2012
- 12sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 7. 9. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46823964
- RÚZ ID
- 1209292
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 9. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat33 592 EUR · rok 2016
- 12. 10. 2012Registrácia platcu DPHSK2023596256
- 7. 9. 2012Zmena obchodného mena→ Samara s. r. o.
- 7. 9. 2012Zmena sídlaCesta Mládeže 2903/36, Malacky