NEGUE s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 20 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 61/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (6 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
- EBITDA marža26,3 %
- ROA (návratnosť aktív)0,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)9,3 %
- Zadlženosť94 %
- Kapitálová primeranosť5,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 18.54netIncome: 1 153revenue: 6 220prevNetIncome: 2 299
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 5.73equity: 12 380assets: 215 885
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 94.27equity: 12 380assets: 215 885
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 11.16revenueYoY: 20.50validHistoryYears: 6.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 26.32netMargin: 18.54ebitda: 1 637revenue: 6 220
Altman Z''-Score0.33Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.11 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.11 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.04 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.06 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.53 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.53 % vs. predchádzajúce 1.04 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 94.27 % vs. predchádzajúce 94.94 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.03× vs. predchádzajúce 0.02×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 18.54 % vs. predchádzajúca 44.54 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 5.73 % vs. predchádzajúca 5.06 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 6220 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 20 % na 6220 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 18.5 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.19 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 26.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 6 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 6 tis. € | 5 tis. € | +20,5 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 3 tis. € | −43,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 1 tis. € | 3 tis. € | −43,1 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 2 tis. € | −49,8 % |
| Aktíva | 216 tis. € | 222 tis. € | −2,7 % |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 11 tis. € | +10,3 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 25. 10. 2012
- Sídlo
- Podnikateľská 1, 04017, Košice - mestská časť Barca
- Štatutárny orgán
- 4 4 osoby (po prihlásení)
- 25. 10. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie5.7%
- Cudzie zdroje94.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 6 tis. € | 216 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 5 tis. € | 222 tis. € | 11 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 19 tis. € | 219 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 16 tis. € | 213 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 157 tis. € | 5 tis. € | — | -139 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 4 tis. € | 4 tis. € | -24 € | -125 € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 4 tis. € | 4 tis. € | — | -133 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 18 tis. € | 8 tis. € | 4 tis. € | -786 € | -903 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 4 tis. € | 10 tis. € | 5 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 8 tis. € | 4 tis. € | -135 € | -699 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti25. 10. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb osobného charakteruod 12. 7. 2022
- 2Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 12. 7. 2022
- 3Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 12. 7. 2022
- 4Poskytovanie sociálnych služiebod 12. 7. 2022
- 5Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 12. 7. 2022
- 6Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzkyod 26. 6. 2015
- 7Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 26. 6. 2015
- 8Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 26. 6. 2015
- 9Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 26. 6. 2015
- 10Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 26. 6. 2015
- 11Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 20. 4. 2013
- 12Prípravné práce k realizácii stavbyod 20. 4. 2013
- 13Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 20. 4. 2013
- 14Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 20. 4. 2013
- 15Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 20. 4. 2013
- 16uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 25. 10. 2012
- 17sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 25. 10. 2012
- 18sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 25. 10. 2012
- 19nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 25. 10. 2012
- 20vydavateľská činnosťod 25. 10. 2012
- 21sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 25. 10. 2012
- 22čistiace a upratovacie službyod 25. 10. 2012
- 23reklamné a marketingové službyod 25. 10. 2012
- 24kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 25. 10. 2012
- 25poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 25. 10. 2012
- 26počítačové službyod 25. 10. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46860720
- RÚZ ID
- 1214807
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 25. 10. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat18 651 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna