Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

KC TV 123 s.r.o. v likvidácii

aktívna
Škultétyho 1945/20, 07501, Trebišov
spoločnosť s ručením obmedzeným
Tržby (2015)9 tis. €
81,9 %vs 2014
Zisk (2015)1 tis. €
144,0 %vs 2014
Vlastné imanie (2015)8 tis. €
15,9 %vs 2014
Zadlženosť (2015)-595 %
79×Nízkavs 2014
ROE (2015)13.7 %
110,5 %Dobrévs 2014

Rast tržieb

Tržby medziročne narástli o 82 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 77/100

Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (9 tis. €), je zisková.

Ziskováčistá marža 12 %
Silný kapitálvlastné imanie tvorí 695 % aktív
Nízka zadlženosťdlh tvorí len -595 % aktív
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
13. 11. 2012
Sídlo
Škultétyho 1945/20, 07501, Trebišov
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2015)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža14,0 %
  • ROA (návratnosť aktív)95,5 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)13,7 %
  • Zadlženosť-595 %
  • Kapitálová primeranosť695,2 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (9 tis. €), je zisková.
77/ 100Silná
Ziskovosť17 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 11.75
  • netIncome: 1 032
  • revenue: 8 780
  • prevNetIncome: 423.00
Kapitál20 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 695.19
  • equity: 7 515
  • assets: 1 081
Zadlženosť20 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: -595.19
  • equity: 7 515
  • assets: 1 081
Rast18 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR:
  • revenueYoY: 81.89
  • validHistoryYears: 2.00
Efektivita17 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 14.01
  • netMargin: 11.75
  • ebitda: 1 230
  • revenue: 8 780
Altman Z''-Score35.55Bezpečné pásmo

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.5613.68aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.264.86aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.726.50aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.0510.50presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score6 / 6silná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 95.47 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 95.47 % vs. predchádzajúce 6.03 %.
    splnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť -595.19 % vs. predchádzajúce 7.58 %.
    splnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 8.12× vs. predchádzajúce 0.69×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 11.75 % vs. predchádzajúca 8.76 %.
    splnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 695.19 % vs. predchádzajúca 92.42 %.
    splnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Aktíva medziročne klesli o 85 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
  • Mikrofirma (tržby 8780 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
  • X4 (Equity / Total Liabilities) — firma má nulové alebo záporné záväzky, X4 capped na 10.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Pozitívne

    Tržby medziročne vzrástli o 82 % na 8780 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.

  • Pozitívne

    Čistá marža 11.8 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.

  • Pozitívne

    Kapitálová primeranosť 695 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.

  • Pozitívne

    ROA 95.5 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.

Finančný prehľad (2015)
Položka20152014Zmena
Tržby9 tis. €5 tis. €+81,9 %
EBITDA1 tis. €702 €+75,2 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)1 tis. €632 €+75,2 %
Čistý zisk1 tis. €423 €+144,0 %
Aktíva1 tis. €7 tis. €−84,6 %
Vlastné imanie8 tis. €6 tis. €+15,9 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 13. 11. 2012Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015
  • 31. 12. 2015Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby