EndyMax EU, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 28 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 30/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje tržby (2,3 mil. €), je dlhodobo stratová a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 29. 11. 2012
- Sídlo
- Kutuzovova 3154/34, 08501, Bardejov
- EBITDA marža0,7 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-3,8 %
- Zadlženosť90 %
- Kapitálová primeranosť10,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -0.069netIncome: -1 570revenue: 2 289 593prevNetIncome: 6 829
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 9.97equity: 41 049assets: 411 667
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 90.03equity: 41 049assets: 411 667
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 24.00revenueYoY: 27.95validHistoryYears: 9.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.689netMargin: -0.069ebitda: 15 781revenue: 2 289 593
Altman Z''-Score0.79Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.20 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.26 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.22 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.12 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.38 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.38 % vs. predchádzajúce 1.82 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 90.03 % vs. predchádzajúce 88.22 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 5.56× vs. predchádzajúce 4.77×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -0.07 % vs. predchádzajúca 0.38 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 9.97 % vs. predchádzajúca 11.78 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 28 % na 2.3 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -0.1 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 10 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,3 mil. € | 1,8 mil. € | +27,9 % |
| EBITDA | 16 tis. € | 26 tis. € | −39,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 14 tis. € | 24 tis. € | −39,9 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | 7 tis. € | −123,0 % |
| Aktíva | 412 tis. € | 375 tis. € | +9,7 % |
| Vlastné imanie | 41 tis. € | 44 tis. € | −7,1 % |
- 29. 11. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie10.0%
- Cudzie zdroje90.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 2,3 mil. € | 412 tis. € | 41 tis. € | 16 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,8 mil. € | 375 tis. € | 44 tis. € | 26 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 264 tis. € | 206 tis. € | 37 tis. € | 10 tis. € | -532 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 250 tis. € | 139 tis. € | 38 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 62 tis. € | 50 tis. € | 35 tis. € | -307 € | -1 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 87 tis. € | 51 tis. € | 36 tis. € | 2 tis. € | 534 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 125 tis. € | 39 tis. € | 35 tis. € | 11 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 410 tis. € | 82 tis. € | 30 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2017 | Mimoriadna | 114 tis. € | 77 tis. € | 46 tis. € | 23 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 0 € | 28 tis. € | 27 tis. € | -1 tis. € | -2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena21. 10. 2016 → 7. 5. 2019
EndyMaxEU s. r. o.
- Zmena obchodného mena18. 8. 2016 → 20. 10. 2016
GANFORTT s. r. o.
- Zmena sídla18. 8. 2016 → 6. 2. 2018
Hurbanova 663/15, Bardejov
- Zmena obchodného mena12. 7. 2016 → 17. 8. 2016
eZmluva.sk N38 s. r. o.
- Zmena sídla12. 7. 2016 → 17. 8. 2016
Dvory 18, Púchov
- Zmena obchodného mena7. 8. 2014 → 11. 7. 2016
HostWeb s. r. o.
- Zmena sídla7. 8. 2014 → 11. 7. 2016
Smolenická 3, Bratislava
- Založenie spoločnosti29. 11. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena29. 11. 2012 → 6. 8. 2014
Firefair, s. r. o.
- Zmena sídla29. 11. 2012 → 6. 8. 2014
446, Svinná
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agentaod 30. 11. 2016
- 2Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 30. 11. 2016
- 3Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 30. 11. 2016
- 4Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 30. 11. 2016
- 5Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 30. 11. 2016
- 6Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 30. 11. 2016
- 7Výroba potravinárskych výrobkovod 30. 11. 2016
- 8Mäsiarstvood 30. 11. 2016
- 9Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 29. 11. 2012
- 10Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 29. 11. 2012
- 11Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 29. 11. 2012
- 12Počítačové službyod 29. 11. 2012
- 13Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 29. 11. 2012
- 14Fotografické službyod 29. 11. 2012
- 15Služby požičovníod 29. 11. 2012
- 16Čistiace a upratovacie službyod 29. 11. 2012
- 17Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 29. 11. 2012
- 18Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 29. 11. 2012
- 19Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 29. 11. 2012
- 20Prípravné práce k realizácii stavbyod 29. 11. 2012
- 21Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 29. 11. 2012
- 22Finančný leasingod 29. 11. 2012
- 23Vedenie účtovníctvaod 29. 11. 2012
- 24Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 29. 11. 2012
- 25Skladovanieod 29. 11. 2012
- 26Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 29. 11. 2012
- 27Ubytovacie služby s poskytovaníím prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 29. 11. 2012
- 28Faktoring a forfaitingod 29. 11. 2012
- 29Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 29. 11. 2012
- 30Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 29. 11. 2012
- 31Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 29. 11. 2012
- 32Reklamné a marketingové službyod 29. 11. 2012
- 33Prenájom hnuteľných vecíod 29. 11. 2012
- 34Administratívne službyod 29. 11. 2012
- 35Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 29. 11. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46886681
- RÚZ ID
- 1225136
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 29. 11. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat2 289 593 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Mimoriadna
- 21. 7. 2017Registrácia platcu DPHSK2023645305
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 21. 10. 2016Zmena obchodného mena→ EndyMaxEU s. r. o.
- 18. 8. 2016Zmena obchodného mena→ GANFORTT s. r. o.
- 18. 8. 2016Zmena sídlaHurbanova 663/15, Bardejov
- 12. 7. 2016Zmena obchodného mena→ eZmluva.sk N38 s. r. o.
- 12. 7. 2016Zmena sídlaDvory 18, Púchov
- 7. 8. 2014Zmena obchodného mena→ HostWeb s. r. o.
- 7. 8. 2014Zmena sídlaSmolenická 3, Bratislava
- 29. 11. 2012Zmena obchodného mena→ Firefair, s. r. o.
- 29. 11. 2012Zmena sídla446, Svinná