Netset s. r. o. v likvidácii
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 59 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 47/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (1 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 1. 10. 2012
- Sídlo
- Batkova 1191/11, 84101, Bratislava - mestská časť Dúbravka
- EBITDA marža43,3 %
- ROA (návratnosť aktív)-23,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-26,6 %
- Zadlženosť11 %
- Kapitálová primeranosť88,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -72.36netIncome: -1 050revenue: 1 451prevNetIncome: 463.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 88.57equity: 3 950assets: 4 460
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 11.43equity: 3 950assets: 4 460
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -41.51revenueYoY: -59.18validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 43.35netMargin: -72.36ebitda: 629.00revenue: 1 451
Altman Z''-Score255.85Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.74 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 245.16 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.81 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 8.13 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -23.54 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -23.54 % vs. predchádzajúce 1.90 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 11.43 % vs. predchádzajúce 4.62 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.33× vs. predchádzajúce 0.15×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -72.36 % vs. predchádzajúca 13.02 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 88.57 % vs. predchádzajúca 95.38 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 82 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Mikrofirma (tržby 1451 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 59 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -72.4 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
EBITDA marža 43.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 89 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1 tis. € | 4 tis. € | −59,2 % |
| EBITDA | 629 € | 907 € | −30,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 566 € | 816 € | −30,7 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | 463 € | −326,8 % |
| Aktíva | 4 tis. € | 24 tis. € | −81,7 % |
| Vlastné imanie | 4 tis. € | 23 tis. € | −83,0 % |
- 1. 10. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie88.6%
- Cudzie zdroje11.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Mimoriadna | 1 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | 629 € | -1 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 4 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € | 907 € | 463 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 889 € | 27 tis. € | 23 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 34 tis. € | 31 tis. € | 25 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 87 tis. € | 82 tis. € | 77 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 158 tis. € | 215 tis. € | 64 tis. € | 75 tis. € | 59 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 174 tis. € | 167 tis. € | 161 tis. € | 82 tis. € | 65 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 171 tis. € | 213 tis. € | 96 tis. € | 74 tis. € | 58 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 175 tis. € | 153 tis. € | 148 tis. € | 83 tis. € | 65 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 181 tis. € | 196 tis. € | 190 tis. € | 99 tis. € | 77 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti1. 10. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena1. 10. 2012 → 31. 10. 2025
Netset s. r. o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1správa počítačových sietíod 1. 10. 2012
- 2konzultačná a poradenská činnosť v oblasti informačných technológií a riadiacich systémov v rozsahu voľnej činnostiod 1. 10. 2012
- 3konzultačná a poradenská činnosť v oblasti meracej, riadiacej, regulačnej, výpočtovej a slaboprúdovej techniky v rozsahu voľnej živnostiod 1. 10. 2012
- 4automatizované spracovanie dátod 1. 10. 2012
- 5poradenská činnosť v oblasti programového vybavenia počítača (software)od 1. 10. 2012
- 6zhotovovanie www stránok v rozsahu voľnej živnostiod 1. 10. 2012
- 7poskytovanie software - predaj hotových programov so súhlasom autorovod 1. 10. 2012
- 8činnosť organizačných , ekonomických a účtovných poradcovod 1. 10. 2012
- 9montáž , údržba a kompletizácia kancelárskej a počítačovej techniky v rozsahu bezpečného napätiaod 1. 10. 2012
- 10kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 1. 10. 2012
- 11sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 1. 10. 2012
- 12sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 1. 10. 2012
- 13technicko-organizačné zabezpečenie školení, kurzov a seminárovod 1. 10. 2012
- 14administratívne práce a kopírovacie práceod 1. 10. 2012
- 15počítačová grafikaod 1. 10. 2012
- 16prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 1. 10. 2012
- 17faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnostiod 1. 10. 2012
- 18upratovacie práceod 1. 10. 2012
- 19reklamná činnosťod 1. 10. 2012
- 20prenájom strojov, prístrojov a zariadeníod 1. 10. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46890271
- RÚZ ID
- 1204547
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 1. 10. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Mimoriadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat181 107 EUR · rok 2016
- 1. 10. 2012Zmena obchodného mena→ Netset s. r. o.