J&K Construction and Trade s.r.o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 49/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 20. 11. 2012
- Sídlo
- Poľná 6, 01001, Žilina
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)0,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,0 %
- Zadlženosť69 %
- Kapitálová primeranosť31,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 0.000revenue: —prevNetIncome: 0.000
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 31.10equity: 51 588assets: 165 894
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 68.90equity: 51 588assets: 165 894
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 12.27revenueYoY: —validHistoryYears: 5.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: —revenue: —
Altman Z''-Score2.04Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.61 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.95 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.00 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.47 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.00 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.00 % vs. predchádzajúce 0.00 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 68.90 % vs. predchádzajúce 68.90 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 31.10 % vs. predchádzajúca 31.10 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) — bez EBITDA použitý Net Income / TA ako konzervatívny dolný odhad.
- Info
Kapitálová primeranosť 31 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | — | — | — |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | — | — | — |
| Čistý zisk | 0 € | 0 € | — |
| Aktíva | 166 tis. € | 166 tis. € | +0,0 % |
| Vlastné imanie | 52 tis. € | 52 tis. € | +0,0 % |
- 20. 11. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie31.1%
- Cudzie zdroje68.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | — | 166 tis. € | 52 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 166 tis. € | 52 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 183 tis. € | 52 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 188 tis. € | 52 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 252 tis. € | 188 tis. € | 53 tis. € | 3 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 453 tis. € | 210 tis. € | 47 tis. € | 10 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 156 tis. € | 153 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 27 tis. € | 93 tis. € | 8 tis. € | 1 tis. € | 415 € | EUR |
| 2015 | Riadna | 159 tis. € | 96 tis. € | 8 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti20. 11. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1murárstvood 14. 5. 2013
- 2dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 14. 5. 2013
- 3prípravné práce k realizácii stavbyod 14. 5. 2013
- 4maliarske, natieračské, sklenárske a tapetovacie práceod 14. 5. 2013
- 5betonárske práceod 14. 5. 2013
- 6brúsenie drevených podlahových krytínod 14. 5. 2013
- 7obkladanie stien z hotových umelohmotných a drevených profilov, vrátane obkladov z prírodného alebo umelého kameňaod 14. 5. 2013
- 8montáž sadrokartonových dosiekod 14. 5. 2013
- 9Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 20. 11. 2012
- 10Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 20. 11. 2012
- 11Prenájom hnuteľných vecíod 20. 11. 2012
- 12Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 20. 11. 2012
- 13Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 20. 11. 2012
- 14Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 20. 11. 2012
- 15Reklamné a marketingové službyod 20. 11. 2012
- 16Administratívne službyod 20. 11. 2012
- 17Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 20. 11. 2012
- 18Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 20. 11. 2012
- 19Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 20. 11. 2012
- 20Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 20. 11. 2012
- 21Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 20. 11. 2012
- 22Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 20. 11. 2012
- 23Počítačové službyod 20. 11. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46912967
- RÚZ ID
- 1212632
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 20. 11. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat453 089 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna