Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

9TC & Co AG, s. r. o.

aktívna
Antolská 3715/2, 85107, Bratislava - mestská časť Petržalka
spoločnosť s ručením obmedzeným
Tržby (2024)1,2 mil. €
4,1 %vs 2023
Zisk (2024)-127 tis. €
11×vs 2023
Vlastné imanie (2024)4 tis. €
193,4 %vs 2023
Zadlženosť (2024)98 %
1,5 %Vysokávs 2023
ROE (2024)-3357.8 %
315,8 %Stratavs 2023

Stabilné tržby

Medziročná zmena tržieb o +4.1 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 8/100

Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.

Súhrn

Firma dosahuje tržby (1,2 mil. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.

Stratováfirma má negatívny čistý zisk
Riziko financovanianízka kapitálová primeranosť 2 %
Vysoká zadlženosťcudzie zdroje tvoria 98 % aktív
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
19. 1. 2013
Sídlo
Antolská 3715/2, 85107, Bratislava - mestská časť Petržalka
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2024)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža-5,1 %
  • ROA (návratnosť aktív)-62,3 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)-3357,8 %
  • Zadlženosť98 %
  • Kapitálová primeranosť1,9 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje tržby (1,2 mil. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
8/ 100Riziková
Ziskovosť0 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: -11.06
  • netIncome: -127 497
  • revenue: 1 152 363
  • prevNetIncome: -10 449
Kapitál1 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 1.85
  • equity: 3 797
  • assets: 204 692
Zadlženosť1 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 98.15
  • equity: 3 797
  • assets: 204 692
Rast20 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 44.75
  • revenueYoY: 4.07
  • validHistoryYears: 10.00
Efektivita1 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: -5.08
  • netMargin: -11.06
  • ebitda: -58 588
  • revenue: 1 152 363
Altman Z''-Score-11.59Distress zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.04aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.26-10.01aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.72-1.63aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.02presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score3 / 6stabilná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = -62.29 %
    nesplnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -62.29 % vs. predchádzajúce -2.99 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 98.15 % vs. predchádzajúce 99.63 %.
    splnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 5.63× vs. predchádzajúce 3.17×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -11.06 % vs. predchádzajúca -0.94 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 1.85 % vs. predchádzajúca 0.37 %.
    splnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Aktíva medziročne klesli o 41 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
  • ROE -3358 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (3797 €) — nereprezentatívne.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Info

    Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (4 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.

  • Riziko

    Firma je v strate (čistá marža -11.1 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.

  • Upozornenie

    Kapitálová primeranosť len 2 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.

Finančný prehľad (2024)
Položka20242023Zmena
Tržby1,2 mil. €1,1 mil. €+4,1 %
EBITDA-59 tis. €50 tis. €−217,8 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)-53 tis. €45 tis. €−217,8 %
Čistý zisk-127 tis. €-10 tis. €−11×
Aktíva205 tis. €349 tis. €−41,3 %
Vlastné imanie4 tis. €1 tis. €+193,4 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 19. 1. 2013Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
  • 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby