S&F PROTECTION s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 11 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 64/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (526 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 29. 12. 2012
- Sídlo
- Dlhá nad Váhom 271, 92705, Dlhá nad Váhom
- EBITDA marža10,1 %
- ROA (návratnosť aktív)4,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)13,1 %
- Zadlženosť65 %
- Kapitálová primeranosť34,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 5.06netIncome: 26 584revenue: 525 775prevNetIncome: 27 925
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 34.80equity: 203 280assets: 584 110
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 65.20equity: 203 280assets: 584 110
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 25.94revenueYoY: 10.75validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 10.14netMargin: 5.06ebitda: 53 301revenue: 525 775
Altman Z''-Score2.75Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.68 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.98 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.52 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.56 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 4.55 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 4.55 % vs. predchádzajúce 6.60 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 65.20 % vs. predchádzajúce 58.27 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.90× vs. predchádzajúce 1.12×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.06 % vs. predchádzajúca 5.88 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 34.80 % vs. predchádzajúca 41.73 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 11 % na 526 tis. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 5.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 35 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 526 tis. € | 475 tis. € | +10,7 % |
| EBITDA | 53 tis. € | 49 tis. € | +8,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 48 tis. € | 44 tis. € | +8,9 % |
| Čistý zisk | 27 tis. € | 28 tis. € | −4,8 % |
| Aktíva | 584 tis. € | 423 tis. € | +38,0 % |
| Vlastné imanie | 203 tis. € | 177 tis. € | +15,0 % |
- 29. 12. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie34.8%
- Cudzie zdroje65.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 526 tis. € | 584 tis. € | 203 tis. € | 53 tis. € | 27 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 475 tis. € | 423 tis. € | 177 tis. € | 49 tis. € | 28 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 388 tis. € | 385 tis. € | 149 tis. € | 23 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 466 tis. € | 303 tis. € | 141 tis. € | 45 tis. € | 25 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 324 tis. € | 256 tis. € | 116 tis. € | 48 tis. € | 37 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 209 tis. € | 139 tis. € | 79 tis. € | -4 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 168 tis. € | 140 tis. € | 89 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 115 tis. € | 94 tis. € | 77 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 98 tis. € | 88 tis. € | 73 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 66 tis. € | 74 tis. € | 57 tis. € | 38 tis. € | 29 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti29. 12. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla29. 12. 2012 → 15. 3. 2016
Hollého 30, Šaľa
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu motorových vozíkovod 23. 3. 2022
- 2Výchova a vzdelávanie viazačov bremienod 23. 3. 2022
- 3Výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu motorových vozíkovod 23. 12. 2020
- 4Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynovýchod 9. 7. 2020
- 5Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakovýchod 9. 7. 2020
- 6Opravy vyhradených technických zariadení elektrickýchod 9. 7. 2020
- 7Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrickýchod 9. 7. 2020
- 8ORM – Opravy vyhradených technických zariadení zdvíhacíchod 9. 7. 2020
- 9S – Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacíchod 9. 7. 2020
- 10Dohľad nad pracovnými podmienkamiod 3. 1. 2018
- 11Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnostiod 25. 1. 2017
- 12Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 25. 1. 2017
- 13Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 25. 1. 2017
- 14Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 25. 1. 2017
- 15Špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 25. 1. 2017
- 16Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 25. 1. 2017
- 17Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 25. 1. 2017
- 18Technik požiarnej ochranyod 25. 1. 2017
- 19Bezpečnostnotechnické službyod 29. 12. 2012
- 20Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu: Výchova a vzdelávanie zamestnancov a vedúcich zamestnancovod 29. 12. 2012
- 21Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu: Výchova a vzdelávanie osôb na montáž a demontáž lešenia (lešenári)od 29. 12. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46944397
- RÚZ ID
- 1204720
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 29. 12. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat525 775 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 6. 2016Registrácia platcu DPHSK2023659572
- 29. 12. 2012Zmena sídlaHollého 30, Šaľa