G-WIN s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +7.8 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 15/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje tržby (196 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 15. 12. 2012
- Sídlo
- Stred 60/55-3, 01701, Považská Bystrica
- EBITDA marža-5,7 %
- ROA (návratnosť aktív)-9,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-236,9 %
- Zadlženosť96 %
- Kapitálová primeranosť3,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -7.26netIncome: -14 245revenue: 196 326prevNetIncome: -11 055
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 3.81equity: 6 012assets: 157 651
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 96.19equity: 6 012assets: 157 651
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -0.947revenueYoY: 7.76validHistoryYears: 10.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -5.71netMargin: -7.26ebitda: -11 213revenue: 196 326
Altman Z''-Score-0.74Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.08 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.45 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.41 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.04 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -9.04 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -9.04 % vs. predchádzajúce -7.21 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 96.19 % vs. predchádzajúce 86.80 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.25× vs. predchádzajúce 1.19×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -7.26 % vs. predchádzajúca -6.07 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 3.81 % vs. predchádzajúca 13.20 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE -237 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (6012 €) — nereprezentatívne.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 8 % na 196 tis. € — stabilný organický rast.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -7.3 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 4 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 196 tis. € | 182 tis. € | +7,8 % |
| EBITDA | -11 tis. € | -9 tis. € | −21,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -10 tis. € | -8 tis. € | −21,9 % |
| Čistý zisk | -14 tis. € | -11 tis. € | −28,9 % |
| Aktíva | 158 tis. € | 153 tis. € | +2,8 % |
| Vlastné imanie | 6 tis. € | 20 tis. € | −70,3 % |
- 15. 12. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie3.8%
- Cudzie zdroje96.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 196 tis. € | 158 tis. € | 6 tis. € | -11 tis. € | -14 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 182 tis. € | 153 tis. € | 20 tis. € | -9 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 192 tis. € | 141 tis. € | 31 tis. € | -6 tis. € | -8 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 162 tis. € | 136 tis. € | 39 tis. € | 10 tis. € | 957 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 142 tis. € | 116 tis. € | 38 tis. € | -6 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 208 tis. € | 119 tis. € | 45 tis. € | 23 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 213 tis. € | 93 tis. € | 27 tis. € | -3 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 230 tis. € | 102 tis. € | 33 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 225 tis. € | 98 tis. € | 31 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 214 tis. € | 88 tis. € | 22 tis. € | -4 tis. € | -6 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti15. 12. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena15. 12. 2012 → 21. 1. 2013
G-WIN s. r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 15. 12. 2012
- 2Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 15. 12. 2012
- 3Textilná výrobaod 15. 12. 2012
- 4Odevná výrobaod 15. 12. 2012
- 5Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 15. 12. 2012
- 6Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 15. 12. 2012
- 7Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 15. 12. 2012
- 8Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 15. 12. 2012
- 9Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 15. 12. 2012
- 10Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 15. 12. 2012
- 11Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 15. 12. 2012
- 12Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 15. 12. 2012
- 13Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 15. 12. 2012
- 14Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 15. 12. 2012
- 15Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 15. 12. 2012
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 15. 12. 2012
- 17Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 15. 12. 2012
- 18Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 15. 12. 2012
- 19Sťahovacie službyod 15. 12. 2012
- 20Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 15. 12. 2012
- 21Počítačové službyod 15. 12. 2012
- 22Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 15. 12. 2012
- 23Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 15. 12. 2012
- 24Prenájom hnuteľných vecíod 15. 12. 2012
- 25Administratívne službyod 15. 12. 2012
- 26Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 15. 12. 2012
- 27Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 15. 12. 2012
- 28Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 15. 12. 2012
- 29Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 15. 12. 2012
- 30Čistiace a upratovacie službyod 15. 12. 2012
- 31Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 15. 12. 2012
- 32Reklamné a marketingové službyod 15. 12. 2012
- 33Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 15. 12. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46952462
- RÚZ ID
- 1205631
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 15. 12. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat229 706 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 1. 7. 2013Registrácia platcu DPHSK2023666425
- 15. 12. 2012Zmena obchodného mena→ G-WIN s. r.o.