M3G REAL, s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 11 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 67/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (75 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 5. 1. 2013
- Sídlo
- Gándhího 5090/11, 03601, Martin
- EBITDA marža23,3 %
- ROA (návratnosť aktív)3,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)30,0 %
- Zadlženosť90 %
- Kapitálová primeranosť10,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 10.79netIncome: 8 142revenue: 75 480prevNetIncome: 7 691
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 10.39equity: 27 107assets: 260 895
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 89.61equity: 27 107assets: 260 895
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 17.50revenueYoY: -10.61validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 23.35netMargin: 10.79ebitda: 17 621revenue: 75 480
Altman Z''-Score0.67Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.20 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.04 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.39 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.12 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.12 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.12 % vs. predchádzajúce 3.00 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 89.61 % vs. predchádzajúce 101.21 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.29× vs. predchádzajúce 0.33×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 10.79 % vs. predchádzajúca 9.11 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 10.39 % vs. predchádzajúca -1.21 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 11 % na 75 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 10.8 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
EBITDA marža 23.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 10 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 75 tis. € | 84 tis. € | −10,6 % |
| EBITDA | 18 tis. € | 17 tis. € | +2,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 16 tis. € | 15 tis. € | +2,4 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 8 tis. € | +5,9 % |
| Aktíva | 261 tis. € | 256 tis. € | +1,8 % |
| Vlastné imanie | 27 tis. € | -3 tis. € | +975,8 % |
- 5. 1. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie10.4%
- Cudzie zdroje89.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 75 tis. € | 261 tis. € | 27 tis. € | 18 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 84 tis. € | 256 tis. € | -3 tis. € | 17 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 37 tis. € | 267 tis. € | -11 tis. € | -22 tis. € | -23 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 79 tis. € | 233 tis. € | 12 tis. € | 3 tis. € | 400 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 71 tis. € | 43 tis. € | 12 tis. € | 3 tis. € | 357 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 52 tis. € | 49 tis. € | 11 tis. € | 2 tis. € | 50 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 50 tis. € | 24 tis. € | 11 tis. € | 2 tis. € | 530 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 40 tis. € | 29 tis. € | 11 tis. € | 2 tis. € | 813 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 21 tis. € | 20 tis. € | 10 tis. € | 2 tis. € | 871 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 18 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 1 tis. € | 507 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti5. 1. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena5. 1. 2013 → 11. 10. 2024
MS COUPLE, s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 12. 10. 2024
- 2Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 12. 10. 2024
- 3Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 12. 10. 2024
- 4Prípravné práce k realizácii stavbyod 12. 10. 2024
- 5Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 12. 10. 2024
- 6Vedenie účtovníctvaod 12. 10. 2024
- 7Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 12. 10. 2024
- 8Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzkyod 12. 10. 2024
- 9Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 12. 10. 2024
- 10Administratívne službyod 12. 10. 2024
- 11Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 12. 10. 2024
- 12Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 12. 10. 2024
- 13Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časťod 12. 10. 2024
- 14Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmienod 12. 10. 2024
- 15Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 12. 10. 2024
- 16ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 23. 12. 2014
- 17prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 23. 12. 2014
- 18prenájom hnuteľných vecíod 23. 12. 2014
- 19vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 23. 12. 2014
- 20výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry okrem horskej vodcovskej činnosti - trenér zjazdového lyžovania III. st.od 23. 12. 2014
- 21Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2. 10. 2013
- 22Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 5. 1. 2013
- 23Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 5. 1. 2013
- 24Čistiace a upratovacie službyod 5. 1. 2013
- 25Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 5. 1. 2013
- 26Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 5. 1. 2013
- 27Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 5. 1. 2013
- 28Reklamné a marketingové službyod 5. 1. 2013
- 29Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 5. 1. 2013
- 30Finančný leasingod 5. 1. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46964894
- RÚZ ID
- 1477346
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 5. 1. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat84 438 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 1. 6. 2020Registrácia platcu DPHSK2023670374
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 5. 1. 2013Zmena obchodného mena→ MS COUPLE, s.r.o.