MK - Healing s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 67 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 56/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (70 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 9. 1. 2013
- Sídlo
- Kovarce 163, 95615, Kovarce
- EBITDA marža13,4 %
- ROA (návratnosť aktív)-1,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-7,1 %
- Zadlženosť74 %
- Kapitálová primeranosť25,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -9.07netIncome: -6 353revenue: 70 046prevNetIncome: 136.00
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 25.69equity: 88 866assets: 345 868
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 74.31equity: 88 866assets: 345 868
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 31.34revenueYoY: -66.81validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 13.39netMargin: -9.07ebitda: 9 376revenue: 70 046
Altman Z''-Score2.22Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.51 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.20 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.15 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.36 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -1.84 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -1.84 % vs. predchádzajúce 0.04 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 74.31 % vs. predchádzajúce 71.90 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.20× vs. predchádzajúce 0.62×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -9.07 % vs. predchádzajúca 0.06 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 25.69 % vs. predchádzajúca 28.10 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 67 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -9.1 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Info
Kapitálová primeranosť 26 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 70 tis. € | 211 tis. € | −66,8 % |
| EBITDA | 9 tis. € | 1 tis. € | +792,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 8 tis. € | 946 € | +792,1 % |
| Čistý zisk | -6 tis. € | 136 € | −48× |
| Aktíva | 346 tis. € | 339 tis. € | +2,0 % |
| Vlastné imanie | 89 tis. € | 95 tis. € | −6,7 % |
- 9. 1. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie25.7%
- Cudzie zdroje74.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 70 tis. € | 346 tis. € | 89 tis. € | 9 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 211 tis. € | 339 tis. € | 95 tis. € | 1 tis. € | 136 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 220 tis. € | 363 tis. € | 95 tis. € | 2 tis. € | 544 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 308 tis. € | 157 tis. € | 95 tis. € | 2 tis. € | 760 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 253 tis. € | 164 tis. € | 94 tis. € | 5 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 407 tis. € | 171 tis. € | 92 tis. € | 33 tis. € | 25 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 242 tis. € | 140 tis. € | 111 tis. € | 56 tis. € | 44 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 107 tis. € | 77 tis. € | 67 tis. € | 26 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 102 tis. € | 70 tis. € | 47 tis. € | 47 tis. € | 36 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 6 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena24. 1. 2015 → 18. 11. 2025
BE - Construction s.r.o.
- Zmena obchodného mena10. 7. 2014 → 23. 1. 2015
BE - Construction s.r.o. v likvidácii
- Založenie spoločnosti9. 1. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena9. 1. 2013 → 9. 7. 2014
BE - Construction s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 19. 11. 2025
- 2Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 19. 11. 2025
- 3Poskytovanie služieb osobného charakteruod 19. 11. 2025
- 4Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 19. 11. 2025
- 5Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 19. 11. 2025
- 6Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 19. 11. 2025
- 7administratívne službyod 16. 11. 2019
- 8poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 16. 11. 2019
- 9reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 16. 11. 2019
- 10murárstvood 16. 11. 2019
- 11sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 9. 1. 2013
- 12dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 9. 1. 2013
- 13uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 9. 1. 2013
- 14prípravné práce k realizácii stavbyod 9. 1. 2013
- 15sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 9. 1. 2013
- 16kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )od 9. 1. 2013
- 17sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 9. 1. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46965688
- RÚZ ID
- 1506026
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 9. 1. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat407 114 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 1. 5. 2015Registrácia platcu DPHSK2023672783
- 24. 1. 2015Zmena obchodného mena→ BE - Construction s.r.o.
- 10. 7. 2014Zmena obchodného mena→ BE - Construction s.r.o. v likvidácii
- 9. 1. 2013Zmena obchodného mena→ BE - Construction s.r.o.