WideAngle Development, s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -2.0 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 93/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (84 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 11. 1. 2013
- Sídlo
- Kutlíkova 13I, 85102, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža79,0 %
- ROA (návratnosť aktív)12,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)12,4 %
- Zadlženosť1 %
- Kapitálová primeranosť99,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 66.29netIncome: 55 418revenue: 83 600prevNetIncome: 35 935
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 99.25equity: 445 889assets: 449 236
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 0.745equity: 445 889assets: 449 236
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 7.00revenueYoY: -2.01validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 78.96netMargin: 66.29ebitda: 66 008revenue: 83 600
Altman Z''-Score145.69Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.95 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.02 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.84 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 139.88 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 12.34 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 12.34 % vs. predchádzajúce 9.04 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 0.75 % vs. predchádzajúce 1.72 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.19× vs. predchádzajúce 0.21×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 66.29 % vs. predchádzajúca 42.12 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 99.25 % vs. predchádzajúca 98.28 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-2 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 66.3 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.66 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 79.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 99 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 84 tis. € | 85 tis. € | −2,0 % |
| EBITDA | 66 tis. € | 49 tis. € | +35,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 59 tis. € | 44 tis. € | +35,4 % |
| Čistý zisk | 55 tis. € | 36 tis. € | +54,2 % |
| Aktíva | 449 tis. € | 397 tis. € | +13,1 % |
| Vlastné imanie | 446 tis. € | 390 tis. € | +14,2 % |
- 11. 1. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie99.3%
- Cudzie zdroje0.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 84 tis. € | 449 tis. € | 446 tis. € | 66 tis. € | 55 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 85 tis. € | 397 tis. € | 390 tis. € | 49 tis. € | 36 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 83 tis. € | 372 tis. € | 366 tis. € | 41 tis. € | 31 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 77 tis. € | 382 tis. € | 375 tis. € | 31 tis. € | 21 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 76 tis. € | 365 tis. € | 354 tis. € | 57 tis. € | 43 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 157 tis. € | 315 tis. € | 311 tis. € | 72 tis. € | 55 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 165 tis. € | 262 tis. € | 259 tis. € | 75 tis. € | 58 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 159 tis. € | 221 tis. € | 201 tis. € | 57 tis. € | 43 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 133 tis. € | 178 tis. € | 158 tis. € | 62 tis. € | 47 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 45 tis. € | 129 tis. € | 111 tis. € | 35 tis. € | 26 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti11. 1. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46973281
- RÚZ ID
- 1466081
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 11. 1. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat165 426 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 11. 3. 2013Registrácia platcu DPHSK2023685741