DOOH s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 16 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 75/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (240 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 18. 1. 2013
- Sídlo
- Školská 3, 94901, Nitra
- EBITDA marža8,3 %
- ROA (návratnosť aktív)5,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)6,1 %
- Zadlženosť14 %
- Kapitálová primeranosť85,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.73netIncome: 16 157revenue: 240 006prevNetIncome: -11 988
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 85.69equity: 266 680assets: 311 231
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 14.31equity: 266 680assets: 311 231
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -1.92revenueYoY: 16.33validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 8.33netMargin: 6.73ebitda: 19 993revenue: 240 006
Altman Z''-Score12.54Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.69 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.21 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.37 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 6.29 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 5.19 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 5.19 % vs. predchádzajúce -4.09 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 14.31 % vs. predchádzajúce 14.53 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.77× vs. predchádzajúce 0.70×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.73 % vs. predchádzajúca -5.81 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 85.69 % vs. predchádzajúca 85.47 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 16 % na 240 tis. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 6.7 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 86 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
Rast je vyvážený: tržby (+16 %), aktíva (+6 %), vlastné imanie (+6 %) rastú podobným tempom.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 240 tis. € | 206 tis. € | +16,3 % |
| EBITDA | 20 tis. € | -8 tis. € | +338,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 18 tis. € | -8 tis. € | +338,5 % |
| Čistý zisk | 16 tis. € | -12 tis. € | +234,8 % |
| Aktíva | 311 tis. € | 293 tis. € | +6,2 % |
| Vlastné imanie | 267 tis. € | 251 tis. € | +6,4 % |
- 18. 1. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie85.7%
- Cudzie zdroje14.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 240 tis. € | 311 tis. € | 267 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 206 tis. € | 293 tis. € | 251 tis. € | -8 tis. € | -12 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 381 tis. € | 288 tis. € | 259 tis. € | -19 tis. € | -25 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 804 tis. € | 556 tis. € | 332 tis. € | 84 tis. € | 54 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1,1 mil. € | 943 tis. € | 278 tis. € | 357 tis. € | 276 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 1,4 mil. € | 729 tis. € | 2 tis. € | 97 tis. € | 71 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 527 tis. € | 524 tis. € | -69 tis. € | -6 tis. € | -17 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 609 tis. € | 863 tis. € | -35 tis. € | 88 tis. € | 58 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 332 tis. € | 659 tis. € | -94 tis. € | 2 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 286 tis. € | 351 tis. € | -86 tis. € | -9 tis. € | -12 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena29. 6. 2013 → 29. 10. 2024
LED promotion, s.r.o.
- Založenie spoločnosti18. 1. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena18. 1. 2013 → 28. 6. 2013
BLSolutions, s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1počítačové službyod 29. 6. 2013
- 2reklamné a marketingové službyod 29. 6. 2013
- 3organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 29. 6. 2013
- 4služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 29. 6. 2013
- 5vydavateľská činnosťod 29. 6. 2013
- 6prieskum trhu a verejnej mienkyod 29. 6. 2013
- 7služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 29. 6. 2013
- 8prenájom hnuteľných vecíod 29. 6. 2013
- 9administratívne službyod 18. 1. 2013
- 10sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 18. 1. 2013
- 11sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 18. 1. 2013
- 12kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 18. 1. 2013
- 13čistiace a upratovacie práceod 18. 1. 2013
- 14činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 18. 1. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46982710
- RÚZ ID
- 1498626
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 18. 1. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat1 376 413 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 10. 10. 2013Registrácia platcu DPHSK2023679592
- 29. 6. 2013Zmena obchodného mena→ LED promotion, s.r.o.
- 18. 1. 2013Zmena obchodného mena→ BLSolutions, s.r.o.