tricollis s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +9.1 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 100/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (2,0 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 25. 1. 2013
- Sídlo
- Doležalova 3417/3, 82104, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža45,6 %
- ROA (návratnosť aktív)58,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)79,0 %
- Zadlženosť26 %
- Kapitálová primeranosť74,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 34.58netIncome: 706 449revenue: 2 042 856prevNetIncome: 794 551
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 74.12equity: 894 632assets: 1 206 982
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 25.88equity: 894 632assets: 1 206 982
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 38.67revenueYoY: 9.15validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 45.57netMargin: 34.58ebitda: 930 898revenue: 2 042 856
Altman Z''-Score16.73Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.46 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 7.86 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 4.41 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.01 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 58.53 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 58.53 % vs. predchádzajúce 66.95 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 25.88 % vs. predchádzajúce 28.13 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.69× vs. predchádzajúce 1.58×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 34.58 % vs. predchádzajúca 42.45 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 74.12 % vs. predchádzajúca 71.87 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 9 % na 2.0 mil. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 34.6 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.35 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 45.6 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 74 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,0 mil. € | 1,9 mil. € | +9,1 % |
| EBITDA | 931 tis. € | 1,1 mil. € | −11,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 838 tis. € | 945 tis. € | −11,3 % |
| Čistý zisk | 706 tis. € | 795 tis. € | −11,1 % |
| Aktíva | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | +1,7 % |
| Vlastné imanie | 895 tis. € | 853 tis. € | +4,9 % |
- 25. 1. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie74.1%
- Cudzie zdroje25.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 2,0 mil. € | 1,2 mil. € | 895 tis. € | 931 tis. € | 706 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 1,9 mil. € | 1,2 mil. € | 853 tis. € | 1,1 mil. € | 795 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,3 mil. € | 760 tis. € | 612 tis. € | 779 tis. € | 607 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 960 tis. € | 676 tis. € | 503 tis. € | 636 tis. € | 497 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 165 tis. € | 203 tis. € | 184 tis. € | 124 tis. € | 95 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 151 tis. € | 119 tis. € | 88 tis. € | 106 tis. € | 83 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 101 tis. € | 102 tis. € | 85 tis. € | 34 tis. € | 25 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 165 tis. € | 79 tis. € | 60 tis. € | 71 tis. € | 54 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 133 tis. € | 100 tis. € | 94 tis. € | 31 tis. € | 24 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 108 tis. € | 86 tis. € | 70 tis. € | 30 tis. € | 23 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla2. 10. 2015 → 28. 3. 2018
Šulekova 1, Prievidza
- Zmena sídla12. 2. 2013 → 1. 10. 2015
Jozefa Murgaša 16/1, Prievidza
- Založenie spoločnosti25. 1. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena25. 1. 2013 → 15. 2. 2022
myplus s. r. o.
- Zmena sídla25. 1. 2013 → 11. 2. 2013
Jozefa Murgaša 16/1, Prievidza
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46988572
- RÚZ ID
- 1478755
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 25. 1. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat2 042 856 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 2. 10. 2015Zmena sídlaŠulekova 1, Prievidza
- 13. 11. 2013Registrácia platcu DPHSK2023684740
- 12. 2. 2013Zmena sídlaJozefa Murgaša 16/1, Prievidza
- 25. 1. 2013Zmena obchodného mena→ myplus s. r. o.
- 25. 1. 2013Zmena sídlaJozefa Murgaša 16/1, Prievidza