Colize s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 99 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 45/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje malé tržby (100 €), je dlhodobo stratová a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 22. 1. 2013
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- EBITDA marža100,0 %
- ROA (návratnosť aktív)-40,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-174,6 %
- Zadlženosť77 %
- Kapitálová primeranosť23,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -110.00netIncome: -110.00revenue: 100.00prevNetIncome: -6 042
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 23.08equity: 63.00assets: 273.00
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 76.92equity: 63.00assets: 273.00
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -54.89revenueYoY: -99.27validHistoryYears: 7.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 100.00netMargin: -110.00ebitda: 100.00revenue: 100.00
Altman Z''-Score-115.55Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.45 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -118.41 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.09 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.32 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -40.29 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -40.29 % vs. predchádzajúce -2877.14 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 76.92 % vs. predchádzajúce 17.62 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.37× vs. predchádzajúce 65.50×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -110.00 % vs. predchádzajúca -43.93 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 23.08 % vs. predchádzajúca 82.38 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE -175 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (63 €) — nereprezentatívne.
- Mikrofirma (tržby 100 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 99 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -110.0 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
EBITDA marža 100.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 23 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2019 | 2018 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 100 € | 14 tis. € | −99,3 % |
| EBITDA | 100 € | -2 tis. € | +104,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 90 € | -2 tis. € | +104,3 % |
| Čistý zisk | -110 € | -6 tis. € | +98,2 % |
| Aktíva | 273 € | 210 € | +30,0 % |
| Vlastné imanie | 63 € | 173 € | −63,6 % |
- 22. 1. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
- 12. 10. 2019Zmena obchodného mena
Finančné ukazovatele
2019Štruktúra financovania
- Vlastné imanie23.1%
- Cudzie zdroje76.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019aktuálny | Riadna | 100 € | 273 € | 63 € | 100 € | -110 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 14 tis. € | 210 € | 173 € | -2 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 14 tis. € | 64 tis. € | 1 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 86 tis. € | 35 tis. € | -1 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 25 tis. € | 20 tis. € | 115 € | -11 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 24 tis. € | 51 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2013 | Riadna | 12 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | — | 397 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena12. 10. 2019 → 26. 2. 2020
eZmluva.sk D32 s.r.o.
- Zmena sídla12. 10. 2019 → 26. 2. 2020
Moravská 13, Púchov
- Založenie spoločnosti22. 1. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena22. 1. 2013 → 11. 10. 2019
Team Elite Slovakia, s.r.o.
- Zmena sídla22. 1. 2013 → 11. 10. 2019
Štiavnik 577, Štiavnik
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2019aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46992944
- RÚZ ID
- 1468897
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 22. 1. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 12. 10. 2019Zmena obchodného mena→ eZmluva.sk D32 s.r.o.
- 12. 10. 2019Zmena sídlaMoravská 13, Púchov
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat85 624 EUR · rok 2016
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna
- 22. 1. 2013Zmena obchodného mena→ Team Elite Slovakia, s.r.o.
- 22. 1. 2013Zmena sídlaŠtiavnik 577, Štiavnik