KITAI PARTNERS, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 199 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 49/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje významné tržby (6,4 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 1. 2. 2013
- Sídlo
- Bojnická 10, 83104, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- EBITDA marža1,5 %
- ROA (návratnosť aktív)0,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,7 %
- Zadlženosť72 %
- Kapitálová primeranosť28,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.198netIncome: 12 713revenue: 6 419 251prevNetIncome: 8 708
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 28.18equity: 748 416assets: 2 656 216
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 71.82equity: 748 416assets: 2 656 216
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 450.11revenueYoY: 198.67validHistoryYears: 4.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.45netMargin: 0.198ebitda: 93 099revenue: 6 419 251
Altman Z''-Score1.23Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.55 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.06 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.20 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.41 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.48 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.48 % vs. predchádzajúce 1.05 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 71.82 % vs. predchádzajúce 59.61 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.42× vs. predchádzajúce 2.59×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.20 % vs. predchádzajúca 0.41 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 28.18 % vs. predchádzajúca 40.39 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 199 % na 6.4 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 28 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 220 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2016 | 2015 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 6,4 mil. € | 2,1 mil. € | +198,7 % |
| EBITDA | 93 tis. € | 35 tis. € | +168,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 84 tis. € | 31 tis. € | +168,4 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 9 tis. € | +46,0 % |
| Aktíva | 2,7 mil. € | 830 tis. € | +220,1 % |
| Vlastné imanie | 748 tis. € | 335 tis. € | +123,3 % |
- 1. 2. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2016Štruktúra financovania
- Vlastné imanie28.2%
- Cudzie zdroje71.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016aktuálny | Riadna | 6,4 mil. € | 2,7 mil. € | 748 tis. € | 93 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 2,1 mil. € | 830 tis. € | 335 tis. € | 35 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 2,1 mil. € | 224 tis. € | 82 tis. € | 29 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2013 | Riadna | 39 tis. € | 268 tis. € | 25 tis. € | — | 20 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti1. 2. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla1. 2. 2013 → 14. 8. 2015
ČSA 337/33, Dubnica nad Váhom
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2016aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46994351
- RÚZ ID
- 1497238
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 1. 2. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat6 419 251 EUR · rok 2016
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna
- 1. 2. 2013Zmena sídlaČSA 337/33, Dubnica nad Váhom