Fullframe s. r. o. v konkurze
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 22 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 69/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (156 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 29. 1. 2013
- Sídlo
- Karpatské námestie 10/A, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- EBITDA marža8,1 %
- ROA (návratnosť aktív)5,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)9,8 %
- Zadlženosť47 %
- Kapitálová primeranosť53,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 4.94netIncome: 7 708revenue: 156 072prevNetIncome: 10 687
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 53.18equity: 78 541assets: 147 701
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 46.82equity: 78 541assets: 147 701
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 17.03revenueYoY: -22.03validHistoryYears: 8.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 8.10netMargin: 4.94ebitda: 12 643revenue: 156 072
Altman Z''-Score2.13Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.05 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.60 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.49 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.19 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 5.22 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 5.22 % vs. predchádzajúce 4.44 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 46.82 % vs. predchádzajúce 70.54 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.06× vs. predchádzajúce 0.83×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 4.94 % vs. predchádzajúca 5.34 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 53.18 % vs. predchádzajúca 29.46 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 39 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 22 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 4.9 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 53 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2022 | 2021 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 156 tis. € | 200 tis. € | −22,0 % |
| EBITDA | 13 tis. € | 20 tis. € | −36,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 11 tis. € | 18 tis. € | −36,2 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 11 tis. € | −27,9 % |
| Aktíva | 148 tis. € | 240 tis. € | −38,6 % |
| Vlastné imanie | 79 tis. € | 71 tis. € | +10,9 % |
- 29. 1. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra financovania
- Vlastné imanie53.2%
- Cudzie zdroje46.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022aktuálny | Riadna | 156 tis. € | 148 tis. € | 79 tis. € | 13 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 200 tis. € | 240 tis. € | 71 tis. € | 20 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 105 tis. € | 103 tis. € | -47 tis. € | 4 tis. € | 350 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 28 tis. € | 10 tis. € | -47 tis. € | -4 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 44 tis. € | 24 tis. € | -41 tis. € | -25 tis. € | -27 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 103 tis. € | 41 tis. € | -14 tis. € | 4 tis. € | 721 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 92 tis. € | 193 tis. € | -5 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 52 tis. € | 45 tis. € | -12 tis. € | 2 tis. € | 49 € | EUR |
| 2013 | Riadna | — | 11 tis. € | -12 tis. € | — | -17 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti29. 1. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2022aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46999337
- RÚZ ID
- 1492100
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 29. 1. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat200 172 EUR · rok 2021
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna