LM Management s. r. o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 85/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (8 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 19. 2. 2013
- Sídlo
- Kašmírska 5402/3A, 82104, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža99,4 %
- ROA (návratnosť aktív)33,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)36,0 %
- Zadlženosť6 %
- Kapitálová primeranosť94,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 84.52netIncome: 6 614revenue: 7 825prevNetIncome: 0.000
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 94.06equity: 18 396assets: 19 557
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 5.94equity: 18 396assets: 19 557
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 18.52revenueYoY: —validHistoryYears: 4.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 99.36netMargin: 84.52ebitda: 7 775revenue: 7 825
Altman Z''-Score22.81Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.85 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.06 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.27 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 16.64 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 33.82 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 33.82 % vs. predchádzajúce 0.00 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 5.94 % vs. predchádzajúce 94.35 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 94.06 % vs. predchádzajúca 5.65 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 91 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Mikrofirma (tržby 7825 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2024: 7825 €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Pozitívne
Čistá marža 84.5 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.85 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 99.4 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 94 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 8 tis. € | — | — |
| EBITDA | 8 tis. € | — | — |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 7 tis. € | — | — |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 0 € | — |
| Aktíva | 20 tis. € | 208 tis. € | −90,6 % |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 12 tis. € | +56,1 % |
- 19. 2. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie94.1%
- Cudzie zdroje5.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 8 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 208 tis. € | 12 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 208 tis. € | 12 tis. € | -33 € | -33 € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 209 tis. € | 12 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 209 tis. € | 12 tis. € | — | -42 € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 209 tis. € | 12 tis. € | — | -84 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 302 tis. € | 12 tis. € | — | -161 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 2 tis. € | 442 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 2 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 5 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla10. 9. 2015 → 11. 11. 2016
Obchodná 2, Bratislava-Staré Mesto
- Zmena sídla6. 3. 2014 → 9. 9. 2015
Drobného 27, Bratislava
- Zmena sídla6. 6. 2013 → 5. 3. 2014
Dr. Valacha 62, Skalica
- Založenie spoločnosti19. 2. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena19. 2. 2013 → 21. 1. 2025
MAM holding s.r.o.
- Zmena sídla19. 2. 2013 → 5. 6. 2013
Partizánska 2, Skalica
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 22. 1. 2025
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 22. 1. 2025
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 22. 1. 2025
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 22. 1. 2025
- 5Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 22. 1. 2025
- 6Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 22. 1. 2025
- 7Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 22. 1. 2025
- 8Reklamné a marketingové službyod 22. 1. 2025
- 9Výroba piva a sladuod 22. 1. 2025
- 10Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkovod 22. 1. 2025
- 11Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastokod 22. 1. 2025
- 12Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 22. 1. 2025
- 13Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 22. 1. 2025
- 14Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 22. 1. 2025
- 15Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 22. 1. 2025
- 16Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 22. 1. 2025
- 17Prípravné práce k realizácii stavbyod 22. 1. 2025
- 18Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 22. 1. 2025
- 19Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 22. 1. 2025
- 20Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 22. 1. 2025
- 21Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 22. 1. 2025
- 22Verejné obstarávanieod 22. 1. 2025
- 23Vedenie účtovníctvaod 22. 1. 2025
- 24Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 22. 1. 2025
- 25Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 22. 1. 2025
- 26Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 22. 1. 2025
- 27Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 22. 1. 2025
- 28Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 22. 1. 2025
- 29Fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 22. 1. 2025
- 30Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 22. 1. 2025
- 31Čistiace a upratovacie službyod 22. 1. 2025
- 32Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 22. 1. 2025
- 33Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 22. 1. 2025
- 34Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu, konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 22. 1. 2025
- 35Výroba potravinárskych a škrobových výrobkovod 22. 1. 2025
- 36Investičné služby a investičné činnosti - obchodovanie na vlastný účet v zmysle § 6 ods. 1 písm. c) zákona č. 566/2001 Z.z. o cenných papieroch v znení neskorších predpisov, na vykonávanie ktorých sa nevyžaduje povolenie Národnej banky Slovenska podľa § 54 ods. 3 písm. d) zákona č. 566/2001 o cenných papieroch v znení neskorších predpisovod 22. 1. 2025
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47027533
- RÚZ ID
- 1483863
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 19. 2. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat7 825 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 10. 9. 2015Zmena sídlaObchodná 2, Bratislava-Staré Mesto
- 6. 3. 2014Zmena sídlaDrobného 27, Bratislava
- 6. 6. 2013Zmena sídlaDr. Valacha 62, Skalica
- 19. 2. 2013Zmena obchodného mena→ MAM holding s.r.o.
- 19. 2. 2013Zmena sídlaPartizánska 2, Skalica