LADZI Transport & Services, s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 70/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)0,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,2 %
- Zadlženosť18 %
- Kapitálová primeranosť81,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 533.00revenue: —prevNetIncome: 4 242
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 81.93equity: 348 290assets: 425 114
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 18.07equity: 348 290assets: 425 114
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -43.03revenueYoY: —validHistoryYears: 7.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: -9 162revenue: —
Altman Z''-Score8.36Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.61 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.11 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.12 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 4.76 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.13 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.13 % vs. predchádzajúce 1.06 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 18.07 % vs. predchádzajúce 13.10 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 81.93 % vs. predchádzajúca 86.90 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 82 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | -9 tis. € | 4 tis. € | −316,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -8 tis. € | 4 tis. € | −316,3 % |
| Čistý zisk | 533 € | 4 tis. € | −87,4 % |
| Aktíva | 425 tis. € | 400 tis. € | +6,2 % |
| Vlastné imanie | 348 tis. € | 348 tis. € | +0,2 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 15. 5. 2013
- Sídlo
- Ž. Bosniakovej 4, 94201, Šurany
- Štatutárny orgán
- 3 3 osoby (po prihlásení)
- 15. 5. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie81.9%
- Cudzie zdroje18.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | — | 425 tis. € | 348 tis. € | -9 tis. € | 533 € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 400 tis. € | 348 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 368 tis. € | 344 tis. € | -26 tis. € | -17 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 3 tis. € | 380 tis. € | 361 tis. € | 9 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 87 tis. € | 369 tis. € | 343 tis. € | 70 tis. € | 55 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 83 tis. € | 350 tis. € | 288 tis. € | 46 tis. € | 35 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 100 tis. € | 300 tis. € | 253 tis. € | 58 tis. € | 46 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 98 tis. € | 266 tis. € | 207 tis. € | 53 tis. € | 41 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 96 tis. € | 204 tis. € | 166 tis. € | 56 tis. € | 43 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 94 tis. € | 155 tis. € | 122 tis. € | 63 tis. € | 49 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti15. 5. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena15. 5. 2013 → 11. 8. 2021
MANAGEMENT & FINANCIAL CONSULTANCY, s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 12. 8. 2021
- 2Prenájom hnuteľných vecíod 12. 8. 2021
- 3Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 12. 8. 2021
- 4Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 12. 8. 2021
- 5Sťahovacie službyod 12. 8. 2021
- 6Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 12. 8. 2021
- 7Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 12. 8. 2021
- 8Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 12. 8. 2021
- 9Prevádzkovanie výdajne stravyod 12. 8. 2021
- 10Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 12. 8. 2021
- 11Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 12. 8. 2021
- 12Výroba potravinárskych výrobkovod 12. 8. 2021
- 13Výroba nápojovod 12. 8. 2021
- 14Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 12. 8. 2021
- 15Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 15. 5. 2013
- 16Reklamné a marketingové službyod 15. 5. 2013
- 17Vedenie účtovníctvaod 15. 5. 2013
- 18Administratívne službyod 15. 5. 2013
- 19Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 15. 5. 2013
- 20Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 15. 5. 2013
- 21Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 15. 5. 2013
- 22Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 15. 5. 2013
- 23Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 15. 5. 2013
- 24Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 15. 5. 2013
- 25Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 15. 5. 2013
- 26Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 15. 5. 2013
- 27Finančný leasingod 15. 5. 2013
- 28Faktoring a forfaitingod 15. 5. 2013
- 29Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 15. 5. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47160128
- RÚZ ID
- 1501503
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 15. 5. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat100 079 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 1. 7. 2014Registrácia platcu DPHSK2023772410
- 15. 5. 2013Zmena obchodného mena→ MANAGEMENT & FINANCIAL CONSULTANCY, s.r.o.