Eurocam TV, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 64 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 60/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (4 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 31. 5. 2012
- Sídlo
- Trnavská cesta 100, 82101, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža92,0 %
- ROA (návratnosť aktív)361,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť13052 %
- Kapitálová primeranosť-12952,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 82.83netIncome: 3 131revenue: 3 780prevNetIncome: 1 955
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -12 952,48equity: -112 298assets: 867.00
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 13 052,48equity: -112 298assets: 867.00
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 47.04revenueYoY: 64.35validHistoryYears: 7.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 92.04netMargin: 82.83ebitda: 3 479revenue: 3 780
Altman Z''-Score-242.78Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -254.90 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -9.75 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 22.92 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -1.04 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 361.13 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 361.13 % vs. predchádzajúce 835.47 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 13052.48 % vs. predchádzajúce 49428.63 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 4.36× vs. predchádzajúce 9.83×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 82.83 % vs. predchádzajúca 85.00 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -12952.48 % vs. predchádzajúca -49328.63 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 3780 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 64 % na 3780 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 82.8 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.83 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 92.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 4 tis. € | 2 tis. € | +64,3 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 2 tis. € | +51,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 3 tis. € | 2 tis. € | +51,3 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 2 tis. € | +60,2 % |
| Aktíva | 867 € | 234 € | +270,5 % |
| Vlastné imanie | -112 tis. € | -115 tis. € | +2,7 % |
- 31. 5. 2012Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 113 tis. €
- Aktíva spolu
- 867 €
- Vlastné imanie
- −112 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 4 tis. € | 867 € | -112 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 2 tis. € | 234 € | -115 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 234 € | -117 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 200 € | 4 tis. € | -114 tis. € | 200 € | 39 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 800 € | 4 tis. € | -114 tis. € | 800 € | 541 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 11 tis. € | 4 tis. € | -114 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 800 € | 10 tis. € | -119 tis. € | 762 € | 475 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 374 € | 9 tis. € | -119 tis. € | -349 € | -665 € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 14 tis. € | -118 tis. € | -57 € | -1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 15 tis. € | -117 tis. € | -6 tis. € | -7 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti31. 5. 2012
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena31. 5. 2012 → 18. 7. 2012
BREGENZ s. r. o.
- Zmena sídla31. 5. 2012 → 18. 7. 2012
Bancíkovej 1/A, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1prenájom hnuteľných vecíod 6. 10. 2012
- 2služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 6. 10. 2012
- 3ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 6. 10. 2012
- 4administratívne službyod 31. 5. 2012
- 5činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 31. 5. 2012
- 6organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 31. 5. 2012
- 7reklamné a marketingové službyod 31. 5. 2012
- 8uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 31. 5. 2012
- 9kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 31. 5. 2012
- 10nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 31. 5. 2012
- 11poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 31. 5. 2012
- 12vedenie účtovníctvaod 31. 5. 2012
- 13prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 31. 5. 2012
- 14počítačové službyod 31. 5. 2012
- 15sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 31. 5. 2012
- 16vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 31. 5. 2012
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47239115
- RÚZ ID
- 1222347
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 31. 5. 2012Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat10 505 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 5. 2012Zmena obchodného mena→ BREGENZ s. r. o.
- 31. 5. 2012Zmena sídlaBancíkovej 1/A, Bratislava