IME SERVICE PARTNER s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 98 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 43/100
Hlavnou slabinou je ziskovosť.
Firma dosahuje malé tržby (1 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 10. 8. 2013
- Sídlo
- Hrobákova 7, 85102, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža-59,0 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-0,4 %
- Zadlženosť0 %
- Kapitálová primeranosť99,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -98.28netIncome: -1 258revenue: 1 280prevNetIncome: 27 683
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 99.52equity: 315 254assets: 316 787
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 0.484equity: 315 254assets: 316 787
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -36.51revenueYoY: -97.99validHistoryYears: 10.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -58.98netMargin: -98.28ebitda: -755.00revenue: 1 280
Altman Z''-Score220.88Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.96 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.01 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.01 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 215.93 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.40 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.40 % vs. predchádzajúce 8.46 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 0.48 % vs. predchádzajúce 3.30 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.00× vs. predchádzajúce 0.19×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -98.28 % vs. predchádzajúca 43.42 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 99.52 % vs. predchádzajúca 96.70 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 1280 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 98 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -98.3 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 100 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1 tis. € | 64 tis. € | −98,0 % |
| EBITDA | -755 € | 36 tis. € | −102,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -680 € | 32 tis. € | −102,1 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | 28 tis. € | −104,5 % |
| Aktíva | 317 tis. € | 327 tis. € | −3,2 % |
| Vlastné imanie | 315 tis. € | 317 tis. € | −0,4 % |
- 10. 8. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie99.5%
- Cudzie zdroje0.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 1 tis. € | 317 tis. € | 315 tis. € | -755 € | -1 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 64 tis. € | 327 tis. € | 317 tis. € | 36 tis. € | 28 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 116 tis. € | 301 tis. € | 289 tis. € | 60 tis. € | 48 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 115 tis. € | 256 tis. € | 241 tis. € | 59 tis. € | 47 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 103 tis. € | 210 tis. € | 195 tis. € | 50 tis. € | 40 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 99 tis. € | 99 tis. € | 155 tis. € | 38 tis. € | 30 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 97 tis. € | 93 tis. € | 125 tis. € | 41 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 95 tis. € | 67 tis. € | 93 tis. € | 24 tis. € | 19 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 85 tis. € | 56 tis. € | 74 tis. € | 31 tis. € | 24 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 76 tis. € | 48 tis. € | 50 tis. € | 34 tis. € | 26 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti10. 8. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47357622
- RÚZ ID
- 1505400
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 10. 8. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat116 005 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna