O.M.R. PLUS,s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -3.5 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 76/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (13 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 6. 11. 2013
- Sídlo
- Roľnícka 9992/384, 83107, Bratislava - mestská časť Vajnory
- EBITDA marža14,5 %
- ROA (návratnosť aktív)1,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,3 %
- Zadlženosť8 %
- Kapitálová primeranosť91,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.77netIncome: 884.00revenue: 13 060prevNetIncome: 3 075
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 91.78equity: 69 260assets: 75 467
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 8.22equity: 69 260assets: 75 467
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -5.43revenueYoY: -3.47validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 14.50netMargin: 6.77ebitda: 1 894revenue: 13 060
Altman Z''-Score15.69Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.81 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.02 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.14 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 11.72 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.17 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.17 % vs. predchádzajúce 4.08 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 8.22 % vs. predchádzajúce 9.37 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.17× vs. predchádzajúce 0.18×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.77 % vs. predchádzajúca 22.73 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 91.78 % vs. predchádzajúca 90.63 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 13060 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-3 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 6.8 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 92 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 13 tis. € | 14 tis. € | −3,5 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 4 tis. € | −52,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 4 tis. € | −52,1 % |
| Čistý zisk | 884 € | 3 tis. € | −71,3 % |
| Aktíva | 75 tis. € | 75 tis. € | +0,0 % |
| Vlastné imanie | 69 tis. € | 68 tis. € | +1,3 % |
- 6. 11. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie91.8%
- Cudzie zdroje8.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 13 tis. € | 75 tis. € | 69 tis. € | 2 tis. € | 884 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 14 tis. € | 75 tis. € | 68 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 14 tis. € | 66 tis. € | 65 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 12 tis. € | 68 tis. € | 67 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 16 tis. € | 72 tis. € | 70 tis. € | -10 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 14 tis. € | 82 tis. € | 81 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 26 tis. € | 78 tis. € | 78 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 33 tis. € | 64 tis. € | 63 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 28 tis. € | 52 tis. € | 48 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 22 tis. € | 32 tis. € | 31 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti6. 11. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla6. 11. 2013 → 9. 3. 2021
Púchovská 3, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 7. 11. 2018
- 2Prípravné práce k realizácii stavbyod 7. 11. 2018
- 3Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 7. 11. 2018
- 4Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 7. 11. 2018
- 5správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnostiod 6. 11. 2013
- 6poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 6. 11. 2013
- 7prenájom hnuteľných vecíod 6. 11. 2013
- 8čistiace a upratovacie práceod 6. 11. 2013
- 9prevádzkovanie autoumyvárneod 6. 11. 2013
- 10kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 6. 11. 2013
- 11nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 6. 11. 2013
- 12údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 6. 11. 2013
- 13reklamné a marketingové službyod 6. 11. 2013
- 14šírenie reklamy rôznymi spôsobmiod 6. 11. 2013
- 15prenájom reklamných plôchod 6. 11. 2013
- 16vykonávanie odťahovej službyod 6. 11. 2013
- 17malooobchod a veľkoobchod s ojazdenými motorovými vozidlami, s náhradnými dielmi pre motorové vozidlá, s autodoplnkami, s motocyklami a náhradnými dielmi pre motocykleod 6. 11. 2013
- 18sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 6. 11. 2013
- 19sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 6. 11. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47381086
- RÚZ ID
- 1513806
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 6. 11. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat33 005 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 6. 11. 2013Zmena sídlaPúchovská 3, Bratislava