club SNG, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 376 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 23/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje tržby (1,1 mil. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 20. 9. 2013
- Sídlo
- Dolná Kružná 5316/23, 03861, Vrútky
- EBITDA marža1,6 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť109 %
- Kapitálová primeranosť-8,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -0.244netIncome: -2 788revenue: 1 141 735prevNetIncome: -3 368
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -8.60equity: -65 478assets: 761 778
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 108.60equity: -65 478assets: 761 778
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 38.51revenueYoY: 375.54validHistoryYears: 10.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.61netMargin: -0.244ebitda: 18 344revenue: 1 141 735
Altman Z''-Score-0.42Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -0.17 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.30 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.14 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.08 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.37 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.37 % vs. predchádzajúce -1.81 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 108.60 % vs. predchádzajúce 133.77 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.50× vs. predchádzajúce 1.29×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -0.24 % vs. predchádzajúca -1.40 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -8.60 % vs. predchádzajúca -33.77 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +376 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 376 % na 1.1 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -0.2 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 376 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,1 mil. € | 240 tis. € | +375,5 % |
| EBITDA | 18 tis. € | 1 tis. € | +13× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 17 tis. € | 1 tis. € | +13× |
| Čistý zisk | -3 tis. € | -3 tis. € | +17,2 % |
| Aktíva | 762 tis. € | 186 tis. € | +310,4 % |
| Vlastné imanie | -65 tis. € | -63 tis. € | −4,4 % |
- 20. 9. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 827 tis. €
- Aktíva spolu
- 762 tis. €
- Vlastné imanie
- −65 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 1,1 mil. € | 762 tis. € | -65 tis. € | 18 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 240 tis. € | 186 tis. € | -63 tis. € | 1 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 263 tis. € | 200 tis. € | -59 tis. € | 675 € | -4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 112 tis. € | 121 tis. € | -56 tis. € | -60 tis. € | -63 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 37 tis. € | 49 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 25 tis. € | 53 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | 848 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 30 tis. € | 29 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | -904 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 18 tis. € | 42 tis. € | 481 € | 1 tis. € | 244 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 51 tis. € | 37 tis. € | 237 € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 61 tis. € | 52 tis. € | -3 tis. € | -2 tis. € | -4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti20. 9. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 20. 9. 2013
- 2Maloobchod a veľkoobchod s nápojmi (alkoholické, nealkoholické) a tabakovými výrobkamiod 20. 9. 2013
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 20. 9. 2013
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 20. 9. 2013
- 5Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 20. 9. 2013
- 6Prípravné práce k realizácii stavbyod 20. 9. 2013
- 7Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 20. 9. 2013
- 8Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 20. 9. 2013
- 9Kuriérske službyod 20. 9. 2013
- 10Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 20. 9. 2013
- 11Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 20. 9. 2013
- 12Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 20. 9. 2013
- 13Prenájom hnuteľných vecíod 20. 9. 2013
- 14Reklamné a marketingové službyod 20. 9. 2013
- 15Faktoring a forfaitingod 20. 9. 2013
- 16Čistiace a upratovacie službyod 20. 9. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47382295
- RÚZ ID
- 1487859
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 20. 9. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat1 141 735 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 25. 3. 2021Registrácia platcu DPHSK2023861213
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna