EA golf s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +3.9 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 36/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje tržby (1,0 mil. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 9. 2013
- Sídlo
- Hrnčiarska Ves 305, 98013, Hrnčiarska Ves
- EBITDA marža4,4 %
- ROA (návratnosť aktív)0,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)2,4 %
- Zadlženosť82 %
- Kapitálová primeranosť18,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.535netIncome: 5 492revenue: 1 026 372prevNetIncome: -75 027
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 18.45equity: 227 280assets: 1 232 110
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 81.55equity: 227 280assets: 1 232 110
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 6.40revenueYoY: 3.94validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 4.36netMargin: 0.535ebitda: 44 743revenue: 1 026 372
Altman Z''-Score-0.73Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.36 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.54 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.21 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.24 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.45 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.45 % vs. predchádzajúce -6.00 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 81.55 % vs. predchádzajúce 82.28 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.83× vs. predchádzajúce 0.79×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.54 % vs. predchádzajúca -7.60 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 18.45 % vs. predchádzajúca 17.72 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (4 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Info
Čistá marža len 0.5 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 18 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2023 | 2022 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,0 mil. € | 987 tis. € | +3,9 % |
| EBITDA | 45 tis. € | -39 tis. € | +214,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 40 tis. € | -35 tis. € | +214,2 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | -75 tis. € | +107,3 % |
| Aktíva | 1,2 mil. € | 1,3 mil. € | −1,5 % |
| Vlastné imanie | 227 tis. € | 222 tis. € | +2,5 % |
- 3. 9. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra financovania
- Vlastné imanie18.4%
- Cudzie zdroje81.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023aktuálny | Riadna | 1,0 mil. € | 1,2 mil. € | 227 tis. € | 45 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 987 tis. € | 1,3 mil. € | 222 tis. € | -39 tis. € | -75 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1,0 mil. € | 1,2 mil. € | 301 tis. € | 53 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 855 tis. € | 1,3 mil. € | 280 tis. € | -12 tis. € | -50 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 1,5 mil. € | 1,4 mil. € | 262 tis. € | 109 tis. € | 57 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1,8 mil. € | 1,3 mil. € | -18 tis. € | 24 tis. € | -80 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 2,1 mil. € | 1,3 mil. € | 62 tis. € | -6 tis. € | -117 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 1,8 mil. € | 1,3 mil. € | -341 tis. € | -84 tis. € | -165 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 1,2 mil. € | 988 tis. € | -176 tis. € | -97 tis. € | -134 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 587 tis. € | 663 tis. € | -42 tis. € | -17 tis. € | -44 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Zmena sídla14. 1. 2021 → 3. 4. 2025
Stará Vajnorská 11, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Zmena sídla19. 3. 2019 → 13. 1. 2021
Einsteinova 19, Bratislava - mestská časť Petržalka
- Založenie spoločnosti3. 9. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena3. 9. 2013 → 3. 4. 2025
SVK Investments s.r.o.
- Zmena sídla3. 9. 2013 → 18. 3. 2019
Zochova 6-8, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2023aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47383127
- RÚZ ID
- 1467159
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 9. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 14. 1. 2021Zmena sídlaStará Vajnorská 11, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 19. 3. 2019Zmena sídlaEinsteinova 19, Bratislava - mestská časť Petržalka
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat2 050 006 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 3. 9. 2013Zmena obchodného mena→ SVK Investments s.r.o.
- 3. 9. 2013Zmena sídlaZochova 6-8, Bratislava