S27 s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 218 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 18/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje malé tržby (36 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 26. 9. 2013
- Sídlo
- Štefana Moyzesa 1579/28, 03401, Ružomberok
- EBITDA marža-7,0 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-85,3 %
- Zadlženosť99 %
- Kapitálová primeranosť0,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -10.31netIncome: -3 706revenue: 35 934prevNetIncome: -2 292
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 0.630equity: 4 344assets: 689 219
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 99.37equity: 4 344assets: 689 219
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 139.29revenueYoY: 217.92validHistoryYears: 8.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -7.00netMargin: -10.31ebitda: -2 514revenue: 35 934
Altman Z''-Score0.02Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.01 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.02 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.02 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.01 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.54 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.54 % vs. predchádzajúce -0.31 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 99.37 % vs. predchádzajúce 96.79 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.05× vs. predchádzajúce 0.02×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -10.31 % vs. predchádzajúca -20.28 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 0.63 % vs. predchádzajúca 3.21 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 35934 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +218 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 218 % na 36 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -10.3 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 1 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 218 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 36 tis. € | 11 tis. € | +217,9 % |
| EBITDA | -3 tis. € | -2 tis. € | −12,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -2 tis. € | -2 tis. € | −12,9 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | -2 tis. € | −61,7 % |
| Aktíva | 689 tis. € | 734 tis. € | −6,1 % |
| Vlastné imanie | 4 tis. € | 24 tis. € | −81,6 % |
- 26. 9. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie0.6%
- Cudzie zdroje99.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 36 tis. € | 689 tis. € | 4 tis. € | -3 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 11 tis. € | 734 tis. € | 24 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 14 tis. € | 741 tis. € | 26 tis. € | -30 tis. € | -31 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 26 tis. € | 309 tis. € | 56 tis. € | 1 tis. € | 641 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 38 tis. € | 172 tis. € | 56 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 33 tis. € | 180 tis. € | 37 tis. € | 23 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 26 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 80 € | 96 € | -864 € | 56 € | -904 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 0 € | 1 tis. € | 40 € | -13 tis. € | -14 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | — | 15 tis. € | 14 tis. € | — | -960 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti26. 9. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena26. 9. 2013 → 20. 2. 2018
Café Efekt, s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Faktoring a forfaitingod 2. 7. 2021
- 2Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisovod 11. 4. 2018
- 3Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 21. 2. 2018
- 4Prevádzkovanie športových zariadeníod 21. 2. 2018
- 5Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 21. 2. 2018
- 6Prevádzkovanie výdajne stravyod 21. 2. 2018
- 7Čistiace a upratovacie službyod 21. 2. 2018
- 8Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 21. 2. 2018
- 9Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 21. 2. 2018
- 10Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 21. 2. 2018
- 11Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 26. 9. 2013
- 12Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 26. 9. 2013
- 13Kuriérske službyod 26. 9. 2013
- 14Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 26. 9. 2013
- 15Skladovanieod 26. 9. 2013
- 16Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 26. 9. 2013
- 17Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 26. 9. 2013
- 18Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 26. 9. 2013
- 19Vydavateľská činnosťod 26. 9. 2013
- 20Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 26. 9. 2013
- 21Prenájom hnuteľných vecíod 26. 9. 2013
- 22Administratívne službyod 26. 9. 2013
- 23Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 26. 9. 2013
- 24Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 26. 9. 2013
- 25Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 26. 9. 2013
- 26Reklamné a marketingové službyod 26. 9. 2013
- 27Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 26. 9. 2013
- 28Fotografické službyod 26. 9. 2013
- 29Služby požičovníod 26. 9. 2013
- 30Donášková službaod 26. 9. 2013
- 31Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 26. 9. 2013
- 32Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 26. 9. 2013
- 33Prieskum trhu a verejnej mienkyod 26. 9. 2013
- 34Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 26. 9. 2013
- 35Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 26. 9. 2013
- 36Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 26. 9. 2013
- 37Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 26. 9. 2013
- 38Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 26. 9. 2013
- 39Údenárska výrobaod 26. 9. 2013
- 40Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleninyod 26. 9. 2013
- 41Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovínod 26. 9. 2013
- 42Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 26. 9. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47395036
- RÚZ ID
- 1462029
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 26. 9. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat38 040 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 21. 12. 2018Registrácia platcu DPHSK2023874204
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 26. 9. 2013Zmena obchodného mena→ Café Efekt, s.r.o.