STK Levice s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -4.4 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 45/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (534 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 14. 9. 2013
- Sídlo
- Ku Bratke 4076, 93405, Levice
- EBITDA marža4,7 %
- ROA (návratnosť aktív)-10,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-24,5 %
- Zadlženosť56 %
- Kapitálová primeranosť44,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -12.60netIncome: -67 242revenue: 533 770prevNetIncome: -114 488
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 44.13equity: 274 156assets: 621 271
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 55.87equity: 274 156assets: 621 271
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -3.03revenueYoY: -4.44validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 4.66netMargin: -12.60ebitda: 24 881revenue: 533 770
Altman Z''-Score1.50Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.87 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.43 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.23 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.83 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -10.82 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -10.82 % vs. predchádzajúce -16.16 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 55.87 % vs. predchádzajúce 51.80 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.86× vs. predchádzajúce 0.79×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -12.60 % vs. predchádzajúca -20.50 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 44.13 % vs. predchádzajúca 48.20 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-4 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -12.6 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Info
Kapitálová primeranosť 44 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 534 tis. € | 559 tis. € | −4,4 % |
| EBITDA | 25 tis. € | -26 tis. € | +196,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 22 tis. € | -23 tis. € | +196,7 % |
| Čistý zisk | -67 tis. € | -114 tis. € | +41,3 % |
| Aktíva | 621 tis. € | 708 tis. € | −12,3 % |
| Vlastné imanie | 274 tis. € | 341 tis. € | −19,7 % |
- 14. 9. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie44.1%
- Cudzie zdroje55.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 534 tis. € | 621 tis. € | 274 tis. € | 25 tis. € | -67 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 559 tis. € | 708 tis. € | 341 tis. € | -26 tis. € | -114 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 653 tis. € | 754 tis. € | 456 tis. € | 63 tis. € | -17 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 651 tis. € | 954 tis. € | 668 tis. € | 54 tis. € | -22 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 708 tis. € | 959 tis. € | 690 tis. € | 108 tis. € | 24 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 752 tis. € | 920 tis. € | 666 tis. € | 151 tis. € | 62 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 733 tis. € | 839 tis. € | 605 tis. € | 113 tis. € | 30 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 697 tis. € | 803 tis. € | 575 tis. € | -137 tis. € | -211 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 721 tis. € | 953 tis. € | 786 tis. € | 177 tis. € | 111 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 704 tis. € | 754 tis. € | 675 tis. € | 198 tis. € | 123 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti14. 9. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla14. 9. 2013 → 14. 3. 2024
Z. Nejedlého 1719/28, Levice
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Vykonávanie kontroly originality typu A, s jednou kontrolnou linkou, určeného na vykonávanie kontrol originality vozidiel kategórie L, M, N, O, T, C, R, Ps a Ls, pre druh kontroly originality podľa § 83a ods. a), b), c), a d) zákona 725/2004Z. z., t.j. pre kontrolu originality základnú, skrátenú, administratívnu a opakovanúod 29. 12. 2017
- 2Vykonávanie technickej kontroly v rozsahu oprávnenia: - pre stacionárnu stanicu technickej kontroly typu AB, - pre druh technickej kontroly podľa § 49 ods. 2 písm. a), c), d), a g) zákona č. 725/2004 Z. z., t.j. na vykonávanie technickej kontroly pravidelnej, zvláštnej, administratívnej a opakovanej, - pre technickú kontrolu vozidiel kategórie L, M1, M2, M3, N1, N2, N3, O1, O2, O3, O4, T, C, R, Ps, a Lsod 21. 2. 2014
- 3Vykonávanie emisnej kontroly v rozsahu oprávnenia: - pre stacionárne pracovisko emisnej kontroly typu A, - na vykonávanie emisnej kontroly vozidiel so zážihovým motorom kategórie M1 a N1 - pre druh paliva / emisný systém vozidiel: B, LPG, CNG / BKAT, NKAT, - pre druh emisnej kontroly podľa § 67 ods. 2 písm. a), b), c) zákona 725/2004 Z. z., t.j. pre emisnú kontrolu pravidelnú, zvláštnu a administratívnuod 21. 2. 2014
- 4Vykonávanie emisnej kontroly v rozsahu oprávnenia: - pre stacionárne pracovisko emisnej kontroly typu B, - na vykonávanie emisnej kontroly vozidiel so zážihovým motorom kategórie M1 a N1 - pre druh paliva / emisný systém: B, LPG, CNG / RKAT, RKAT - OBD, - pre druh emisnej kontroly podľa § 67 ods. 2 písm. a), b), c) zákona 725/2004 Z. z., t.j. pre emisnú kontrolu pravidelnú, zvláštnu a administratívnuod 21. 2. 2014
- 5Vykonávanie emisnej kontroly v rozsahu oprávnenia: - pre stacionárne pracovisko emisnej kontroly typu C, - na vykonávanie emisnej kontroly vozidiel so vznetovým motorom kategórie M1 a N1, - pre druh paliva / emisný systém: D/BKAT, NKAT, NKAT – OBD, - na vykonávanie emisnej kontroly vozidiel so vznetovým motorom kategórie M2, M3, N2, N3, T, - pre druh paliva / emisný systém: D / KAT, NKAT - pre druh emisnej kontroly podľa § 67 ods. 2 písm. a), b), c) zákona 725/2004 Z. z., t.j. pre emisnú kontrolu pravidelnú, zvláštnu a administratívnuod 21. 2. 2014
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 14. 9. 2013
- 7Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 14. 9. 2013
- 8Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 14. 9. 2013
- 9Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )od 14. 9. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47395737
- RÚZ ID
- 1502397
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 14. 9. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat751 647 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 1. 2014Registrácia platcu DPHSK2023854184
- 14. 9. 2013Zmena sídlaZ. Nejedlého 1719/28, Levice