CK FINANCE Slovakia, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 53 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 70/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (152 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 10. 9. 2013
- Sídlo
- Bratislavská cesta 5207/20, 94501, Komárno
- EBITDA marža7,0 %
- ROA (návratnosť aktív)2,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)4,9 %
- Zadlženosť54 %
- Kapitálová primeranosť45,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.02netIncome: 9 177revenue: 152 458prevNetIncome: 35 072
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 45.54equity: 187 515assets: 411 798
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 54.46equity: 187 515assets: 411 798
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 14.17revenueYoY: 52.64validHistoryYears: 9.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 7.00netMargin: 6.02ebitda: 10 679revenue: 152 458
Altman Z''-Score2.50Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.90 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.58 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.15 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.88 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.23 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.23 % vs. predchádzajúce 10.59 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 54.46 % vs. predchádzajúce 51.32 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.37× vs. predchádzajúce 0.30×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.02 % vs. predchádzajúca 35.11 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 45.54 % vs. predchádzajúca 48.68 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 53 % na 152 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 6.0 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 46 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Upozornenie
Tržby rastú výrazne rýchlejšie (+53 %) ako vlastné imanie (+16 %) — môže ísť o zadlžovanie alebo nárast cudzích zdrojov.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 152 tis. € | 100 tis. € | +52,6 % |
| EBITDA | 11 tis. € | -36 tis. € | +129,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 10 tis. € | -33 tis. € | +129,3 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 35 tis. € | −73,8 % |
| Aktíva | 412 tis. € | 331 tis. € | +24,4 % |
| Vlastné imanie | 188 tis. € | 161 tis. € | +16,4 % |
- 10. 9. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie45.5%
- Cudzie zdroje54.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 152 tis. € | 412 tis. € | 188 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 100 tis. € | 331 tis. € | 161 tis. € | -36 tis. € | 35 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 50 tis. € | 315 tis. € | 126 tis. € | 1 tis. € | 807 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 129 tis. € | 221 tis. € | 125 tis. € | 27 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 33 tis. € | 78 tis. € | -150 € | 6 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 198 € | 85 tis. € | 6 tis. € | 151 € | 7 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 25 tis. € | -2 tis. € | — | -74 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 4 tis. € | 26 tis. € | -1 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 29 tis. € | 25 tis. € | -3 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 53 tis. € | 36 tis. € | -8 tis. € | 7 tis. € | 3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti10. 9. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena10. 9. 2013 → 6. 12. 2019
Callo & Kacco s. r. o.
- Zmena sídla10. 9. 2013 → 6. 12. 2019
Eötvösa 2377/55, Komárno
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Faktoring, forfaitingod 7. 12. 2019
- 2Fotografické službyod 7. 12. 2019
- 3Poskytovanie služieb informátoraod 7. 12. 2019
- 4Sťahovacie službyod 7. 12. 2019
- 5Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 10. 9. 2013
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 10. 9. 2013
- 7Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 10. 9. 2013
- 8Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 10. 9. 2013
- 9Skladovanieod 10. 9. 2013
- 10Počítačové službyod 10. 9. 2013
- 11Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 10. 9. 2013
- 12Vydavateľská činnosťod 10. 9. 2013
- 13Finančný lízingod 10. 9. 2013
- 14Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 10. 9. 2013
- 15Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 10. 9. 2013
- 16Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 10. 9. 2013
- 17Prenájom hnuteľných vecíod 10. 9. 2013
- 18Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 10. 9. 2013
- 19Administratívne službyod 10. 9. 2013
- 20Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 10. 9. 2013
- 21Čistiace a upratovacie službyod 10. 9. 2013
- 22Reklamné a marketingové službyod 10. 9. 2013
- 23Prieskum trhu a verejnej mienkyod 10. 9. 2013
- 24Prípravné práce k realizácii stavbyod 10. 9. 2013
- 25Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 10. 9. 2013
- 26Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 10. 9. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47399651
- RÚZ ID
- 1506274
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 10. 9. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat152 458 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 15. 8. 2020Registrácia platcu DPHSK2023850708
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 10. 9. 2013Zmena obchodného mena→ Callo & Kacco s. r. o.
- 10. 9. 2013Zmena sídlaEötvösa 2377/55, Komárno