HULEC PARKET, s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Pokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 46 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 58/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (230 tis. €).
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
- EBITDA marža1,3 %
- ROA (návratnosť aktív)0,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,4 %
- Zadlženosť61 %
- Kapitálová primeranosť38,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.100netIncome: 230.00revenue: 230 130prevNetIncome: 43 177
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 38.68equity: 56 315assets: 145 581
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 61.32equity: 56 315assets: 145 581
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 43.79revenueYoY: -46.47validHistoryYears: 10.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.33netMargin: 0.100ebitda: 3 052revenue: 230 130
Altman Z''-Score2.70Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.76 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.15 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.12 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.66 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.16 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.16 % vs. predchádzajúce 23.54 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 61.32 % vs. predchádzajúce 69.42 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.58× vs. predchádzajúce 2.34×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.10 % vs. predchádzajúca 10.04 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 38.68 % vs. predchádzajúca 30.58 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 46 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 0.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 39 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 230 tis. € | 430 tis. € | −46,5 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 55 tis. € | −94,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 3 tis. € | 50 tis. € | −94,5 % |
| Čistý zisk | 230 € | 43 tis. € | −99,5 % |
| Aktíva | 146 tis. € | 183 tis. € | −20,6 % |
| Vlastné imanie | 56 tis. € | 56 tis. € | +0,4 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 24. 9. 2013
- Sídlo
- Smreková 3092/7, 01007, Žilina
- Štatutárny orgán
- 4 4 osoby (po prihlásení)
- 24. 9. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie38.7%
- Cudzie zdroje61.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 230 tis. € | 146 tis. € | 56 tis. € | 3 tis. € | 230 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 430 tis. € | 183 tis. € | 56 tis. € | 55 tis. € | 43 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 346 tis. € | 85 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 173 tis. € | 59 tis. € | 7 tis. € | 10 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 69 tis. € | 28 tis. € | 927 € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 84 tis. € | 18 tis. € | -1 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 47 tis. € | 13 tis. € | 2 tis. € | -10 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 28 tis. € | 27 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | 643 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 9 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 9 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | 932 € | 452 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti24. 9. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena24. 9. 2013 → 6. 11. 2024
H.S.building, s.r.o.
- Zmena sídla24. 9. 2013 → 30. 6. 2017
Potok 41, Potok
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Zámočníctvood 7. 11. 2024
- 2Nástrojárstvood 7. 11. 2024
- 3Kovoobrábanieod 7. 11. 2024
- 4Opravy pracovných strojovod 7. 11. 2024
- 5Stolárstvood 7. 11. 2024
- 6Murárstvood 7. 11. 2024
- 7Podlahárstvood 7. 11. 2024
- 8Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časťod 7. 11. 2024
- 9Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 7. 11. 2024
- 10Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkovod 7. 11. 2024
- 11Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastokod 7. 11. 2024
- 12Výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 7. 11. 2024
- 13Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 7. 11. 2024
- 14Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradiaod 7. 11. 2024
- 15Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 7. 11. 2024
- 16Prevádzkovanie verejného skladuod 7. 11. 2024
- 17Skladovanie a uskladňovanieod 7. 11. 2024
- 18Kuriérske službyod 7. 11. 2024
- 19Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 7. 11. 2024
- 20Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 7. 11. 2024
- 21Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajnej stravyod 7. 11. 2024
- 22Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 7. 11. 2024
- 23Vedenie účtovníctvaod 7. 11. 2024
- 24Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 7. 11. 2024
- 25Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 7. 11. 2024
- 26Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 7. 11. 2024
- 27Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 7. 11. 2024
- 28Poskytovanie sociálnych služiebod 7. 11. 2024
- 29Oprav obuvi, brašnárskych, sedlárskych, kožených a kožušinových výrobkovod 7. 11. 2024
- 30Oprava odevov, textilu a bytového textiluod 7. 11. 2024
- 31Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 7. 11. 2024
- 32Poskytovanie služieb informátoraod 7. 11. 2024
- 33Zariaďovanie interiérov a exteriérov nábytkom a doplnkamiod 7. 11. 2024
- 34Činnosti interiérových dekoratérovod 7. 11. 2024
- 35Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 24. 9. 2013
- 36Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 24. 9. 2013
- 37Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 24. 9. 2013
- 38Prevádzkovanie športových zariadeníod 24. 9. 2013
- 39Čistiace a upratovacie službyod 24. 9. 2013
- 40Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 24. 9. 2013
- 41Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 24. 9. 2013
- 42Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 24. 9. 2013
- 43Reklamné a marketingové službyod 24. 9. 2013
- 44Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 24. 9. 2013
- 45Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 24. 9. 2013
- 46Pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinamiod 24. 9. 2013
- 47Chov vybraných druhov zvieratod 24. 9. 2013
- 48Chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmiod 24. 9. 2013
- 49Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 24. 9. 2013
- 50Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 24. 9. 2013
- 51Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 24. 9. 2013
- 52Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 24. 9. 2013
- 53Výroba jednoduchých úžitkových výrokov z drevaod 24. 9. 2013
- 54Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korkuod 24. 9. 2013
- 55Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 24. 9. 2013
- 56Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 24. 9. 2013
- 57Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 24. 9. 2013
- 58Výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákovod 24. 9. 2013
- 59Výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúrod 24. 9. 2013
- 60Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadeníod 24. 9. 2013
- 61Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadeníod 24. 9. 2013
- 62Čistenie kanalizačných systémovod 24. 9. 2013
- 63Diagnostika kanalizačných potrubíod 24. 9. 2013
- 64Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 24. 9. 2013
- 65Prípravné práce k realizácii stavbyod 24. 9. 2013
- 66Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 24. 9. 2013
- 67Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 24. 9. 2013
- 68Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhovod 24. 9. 2013
- 69Stavebné cenárstvood 24. 9. 2013
- 70Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 24. 9. 2013
- 71Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 24. 9. 2013
- 72Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 24. 9. 2013
- 73Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 24. 9. 2013
- 74Údržba motorvých vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 24. 9. 2013
- 75Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 24. 9. 2013
- 76Nákladná cestná doparava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojeného vozidlaod 24. 9. 2013
- 77Vykonávanie odťahovej službyod 24. 9. 2013
- 78Sťahovacie službyod 24. 9. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47428295
- RÚZ ID
- 1492785
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 24. 9. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat429 935 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 1. 8. 2017Registrácia platcu DPHSK2023861356
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 24. 9. 2013Zmena obchodného mena→ H.S.building, s.r.o.
- 24. 9. 2013Zmena sídlaPotok 41, Potok