ÚLK Invest, s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +7.1 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 65/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (151 tis. €), je dlhodobo stratová.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža-51,6 %
- ROA (návratnosť aktív)-2,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-3,9 %
- Zadlženosť24 %
- Kapitálová primeranosť76,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -50.97netIncome: -77 121revenue: 151 314prevNetIncome: -95 834
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 76.42equity: 1 999 310assets: 2 616 292
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 23.58equity: 1 999 310assets: 2 616 292
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 57.00revenueYoY: 7.08validHistoryYears: 9.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -51.61netMargin: -50.97ebitda: -78 092revenue: 151 314
Altman Z''-Score3.53Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.50 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.20 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.17 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.40 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -2.95 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -2.95 % vs. predchádzajúce -3.82 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 23.58 % vs. predchádzajúce 17.18 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.06× vs. predchádzajúce 0.06×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -50.97 % vs. predchádzajúca -67.82 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 76.42 % vs. predchádzajúca 82.82 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 7 % na 151 tis. € — stabilný organický rast.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -51.0 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 76 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 151 tis. € | 141 tis. € | +7,1 % |
| EBITDA | -78 tis. € | -93 tis. € | +15,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -70 tis. € | -83 tis. € | +15,7 % |
| Čistý zisk | -77 tis. € | -96 tis. € | +19,5 % |
| Aktíva | 2,6 mil. € | 2,5 mil. € | +4,4 % |
| Vlastné imanie | 2,0 mil. € | 2,1 mil. € | −3,7 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 31. 10. 2013
- Sídlo
- Antolská 3715/2, 85107, Bratislava - mestská časť Petržalka
- Štatutárny orgán
- 4 4 osoby (po prihlásení)
- 31. 10. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie76.4%
- Cudzie zdroje23.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 151 tis. € | 2,6 mil. € | 2,0 mil. € | -78 tis. € | -77 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 141 tis. € | 2,5 mil. € | 2,1 mil. € | -93 tis. € | -96 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 48 tis. € | 3,3 mil. € | 2,2 mil. € | -627 tis. € | -639 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 105 tis. € | 4,1 mil. € | 2,8 mil. € | -124 tis. € | -114 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 14 tis. € | 3,8 mil. € | 2,9 mil. € | -8 tis. € | -12 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 20 tis. € | -14 tis. € | -24 € | -108 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 8 tis. € | 20 tis. € | -14 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 1 tis. € | 20 tis. € | -22 tis. € | -8 tis. € | -9 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 4 tis. € | 27 tis. € | -13 tis. € | -19 tis. € | -19 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 4 tis. € | 22 tis. € | 6 tis. € | -6 tis. € | -6 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla14. 7. 2020 → 29. 2. 2024
Hriňovská 7540/7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Založenie spoločnosti31. 10. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena31. 10. 2013 → 13. 7. 2020
KAPSTTA APPS, s.r.o.
- Zmena sídla31. 10. 2013 → 13. 7. 2020
Červeňova 32, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 14. 7. 2020
- 2Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 14. 7. 2020
- 3prenájom hnuteľných vecíod 14. 7. 2020
- 4kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 31. 10. 2013
- 5prieskum trhu a verejnej mienkyod 31. 10. 2013
- 6sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 31. 10. 2013
- 7reklamné a marketingové službyod 31. 10. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47511664
- RÚZ ID
- 1512816
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 31. 10. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat151 314 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 14. 7. 2020Zmena sídlaHriňovská 7540/7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 19. 6. 2020Registrácia platcu DPHSK2023919062
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 10. 2013Zmena obchodného mena→ KAPSTTA APPS, s.r.o.
- 31. 10. 2013Zmena sídlaČerveňova 32, Bratislava