infinio s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -5.1 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 100/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (170 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 23. 1. 2014
- Sídlo
- M. R. Štefánika 6102/33, 90201, Pezinok
- EBITDA marža60,3 %
- ROA (návratnosť aktív)51,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)70,2 %
- Zadlženosť26 %
- Kapitálová primeranosť73,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 45.53netIncome: 77 618revenue: 170 476prevNetIncome: 93 084
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 73.60equity: 110 600assets: 150 273
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 26.40equity: 110 600assets: 150 273
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 167.88revenueYoY: -5.13validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 60.32netMargin: 45.53ebitda: 102 838revenue: 170 476
Altman Z''-Score13.71Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.45 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 5.43 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.91 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.93 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 51.65 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 51.65 % vs. predchádzajúce 51.10 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 26.40 % vs. predchádzajúce 38.89 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.13× vs. predchádzajúce 0.99×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 45.53 % vs. predchádzajúca 51.80 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 73.60 % vs. predchádzajúca 61.11 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 5 % na 170 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 45.5 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.46 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 60.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 74 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 170 tis. € | 180 tis. € | −5,1 % |
| EBITDA | 103 tis. € | 120 tis. € | −14,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 93 tis. € | 108 tis. € | −14,4 % |
| Čistý zisk | 78 tis. € | 93 tis. € | −16,6 % |
| Aktíva | 150 tis. € | 182 tis. € | −17,5 % |
| Vlastné imanie | 111 tis. € | 111 tis. € | −0,6 % |
- 23. 1. 2014Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie73.6%
- Cudzie zdroje26.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 170 tis. € | 150 tis. € | 111 tis. € | 103 tis. € | 78 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 180 tis. € | 182 tis. € | 111 tis. € | 120 tis. € | 93 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 122 tis. € | 94 tis. € | 79 tis. € | 77 tis. € | 61 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 85 tis. € | 48 tis. € | 39 tis. € | 44 tis. € | 38 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 11 tis. € | 38 tis. € | 1 tis. € | -12 tis. € | -12 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 11 tis. € | 48 tis. € | -3 tis. € | -13 tis. € | -13 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 10 tis. € | 63 tis. € | 10 tis. € | 1 tis. € | 897 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 15 tis. € | 16 tis. € | 9 tis. € | 96 € | -2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 26 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 24 € | 7 tis. € | 1 tis. € | -3 tis. € | -4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti23. 1. 2014
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena23. 1. 2014 → 11. 12. 2024
Pro-hosting s. r. o.
- Zmena sídla23. 1. 2014 → 12. 5. 2017
993, Lozorno
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 14. 5. 2022
- 2služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 23. 1. 2014
- 3administratívne službyod 23. 1. 2014
- 4vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 23. 1. 2014
- 5činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 23. 1. 2014
- 6kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 23. 1. 2014
- 7sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 23. 1. 2014
- 8sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 23. 1. 2014
- 9sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 23. 1. 2014
- 10počítačové službyod 23. 1. 2014
- 11kuriérske službyod 23. 1. 2014
- 12vydavateľská činnosťod 23. 1. 2014
- 13organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 23. 1. 2014
- 14prenájom hnuteľných vecíod 23. 1. 2014
- 15fotografické službyod 23. 1. 2014
- 16služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 23. 1. 2014
- 17poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 23. 1. 2014
- 18reklamné a marketingové službyod 23. 1. 2014
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47567325
- RÚZ ID
- 1529860
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 23. 1. 2014Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat179 690 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 1. 9. 2022Registrácia platcu DPHSK2024012012
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 23. 1. 2014Zmena obchodného mena→ Pro-hosting s. r. o.
- 23. 1. 2014Zmena sídla993, Lozorno