Fitshaker s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 20 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 60/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (1,9 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 15. 1. 2014
- Sídlo
- Tekovská Nová Ves 462, 93525, Nová Dedina
- EBITDA marža7,4 %
- ROA (návratnosť aktív)4,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)14,0 %
- Zadlženosť65 %
- Kapitálová primeranosť34,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 4.63netIncome: 89 383revenue: 1 931 062prevNetIncome: 86 315
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 34.55equity: 637 648assets: 1 845 528
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 65.45equity: 637 648assets: 1 845 528
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 26.03revenueYoY: -20.48validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 7.39netMargin: 4.63ebitda: 142 622revenue: 1 931 062
Altman Z''-Score2.94Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.68 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.27 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.44 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.55 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 4.84 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 4.84 % vs. predchádzajúce 5.07 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 65.45 % vs. predchádzajúce 66.69 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.05× vs. predchádzajúce 1.43×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 4.63 % vs. predchádzajúca 3.55 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 34.55 % vs. predchádzajúca 33.31 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 20 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 4.6 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 35 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,9 mil. € | 2,4 mil. € | −20,5 % |
| EBITDA | 143 tis. € | 166 tis. € | −13,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 128 tis. € | 149 tis. € | −13,9 % |
| Čistý zisk | 89 tis. € | 86 tis. € | +3,6 % |
| Aktíva | 1,8 mil. € | 1,7 mil. € | +8,3 % |
| Vlastné imanie | 638 tis. € | 568 tis. € | +12,3 % |
- 15. 1. 2014Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie34.6%
- Cudzie zdroje65.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1,9 mil. € | 1,8 mil. € | 638 tis. € | 143 tis. € | 89 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 2,4 mil. € | 1,7 mil. € | 568 tis. € | 166 tis. € | 86 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2,5 mil. € | 1,5 mil. € | 497 tis. € | 108 tis. € | 28 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 2,3 mil. € | 1,2 mil. € | 469 tis. € | 121 tis. € | 78 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1,4 mil. € | 914 tis. € | 391 tis. € | 205 tis. € | 153 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1,4 mil. € | 505 tis. € | 260 tis. € | 164 tis. € | 123 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 838 tis. € | 356 tis. € | 169 tis. € | 139 tis. € | 88 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 512 tis. € | 105 tis. € | 81 tis. € | 67 tis. € | 53 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 429 tis. € | 98 tis. € | 28 tis. € | 22 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 241 tis. € | 82 tis. € | 12 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti15. 1. 2014
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 15. 1. 2014
- 2sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 15. 1. 2014
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 15. 1. 2014
- 4sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 15. 1. 2014
- 5ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 15. 1. 2014
- 6poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 15. 1. 2014
- 7počítačové službyod 15. 1. 2014
- 8služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 15. 1. 2014
- 9vydavateľská činnosťod 15. 1. 2014
- 10prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 15. 1. 2014
- 11administratívne službyod 15. 1. 2014
- 12činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 15. 1. 2014
- 13vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 15. 1. 2014
- 14prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 15. 1. 2014
- 15poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 15. 1. 2014
- 16organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 15. 1. 2014
- 17prevádzkovanie športových zariadeníod 15. 1. 2014
- 18prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 15. 1. 2014
- 19služby súvisiace so skrášľovaním telaod 15. 1. 2014
- 20reklamné a marketingové službyod 15. 1. 2014
- 21prieskum trhu a verejnej mienkyod 15. 1. 2014
- 22fotografické službyod 15. 1. 2014
- 23donášková službaod 15. 1. 2014
- 24ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 15. 1. 2014
- 25služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 15. 1. 2014
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47569522
- RÚZ ID
- 1526389
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 15. 1. 2014Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat2 538 145 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 8. 2015Registrácia platcu DPHSK2024006842