LM Jobs, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 517 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 64/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (457 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 18. 12. 2013
- Sídlo
- Vrančovičova 1200/2, 84103, Bratislava - mestská časť Lamač
- EBITDA marža6,8 %
- ROA (návratnosť aktív)9,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)20,3 %
- Zadlženosť54 %
- Kapitálová primeranosť45,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.64netIncome: 12 072revenue: 457 462prevNetIncome: 5 981
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 45.80equity: 59 568assets: 130 071
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 54.20equity: 59 568assets: 130 071
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 28.86revenueYoY: 517.07validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 6.77netMargin: 2.64ebitda: 30 981revenue: 457 462
Altman Z''-Score4.57Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.90 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.43 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.36 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.89 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 9.28 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 9.28 % vs. predchádzajúce 5.06 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 54.20 % vs. predchádzajúce 59.85 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 3.52× vs. predchádzajúce 0.63×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.64 % vs. predchádzajúca 8.07 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 45.80 % vs. predchádzajúca 40.15 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +517 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 517 % na 457 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 2.6 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 46 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 517 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 457 tis. € | 74 tis. € | +517,1 % |
| EBITDA | 31 tis. € | 17 tis. € | +81,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 28 tis. € | 15 tis. € | +81,6 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | 6 tis. € | +101,8 % |
| Aktíva | 130 tis. € | 118 tis. € | +9,9 % |
| Vlastné imanie | 60 tis. € | 47 tis. € | +25,4 % |
- 18. 12. 2013Založenie spoločnosti
- 10. 8. 2025Registrácia platcu DPH
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie45.8%
- Cudzie zdroje54.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 457 tis. € | 130 tis. € | 60 tis. € | 31 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 74 tis. € | 118 tis. € | 47 tis. € | 17 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 49 tis. € | 78 tis. € | 42 tis. € | 10 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 48 tis. € | 58 tis. € | 38 tis. € | 10 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 50 tis. € | 53 tis. € | 35 tis. € | 14 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 35 tis. € | 56 tis. € | 29 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 46 tis. € | 54 tis. € | 23 tis. € | 17 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 47 tis. € | 25 tis. € | 10 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 47 tis. € | 31 tis. € | 7 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 47 tis. € | 22 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti18. 12. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla18. 12. 2013 → 14. 10. 2016
Železničná 90, Bratislava-Vrakuňa
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prevádzkovanie cestovnej agentúryod 19. 6. 2018
- 2Prevádzkovanie cestovnej kancelárieod 19. 6. 2018
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 19. 6. 2018
- 4Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 19. 6. 2018
- 5Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 19. 6. 2018
- 6Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 19. 6. 2018
- 7Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 19. 6. 2018
- 8Prevádzkovanie výdajne stravyod 19. 6. 2018
- 9Výroba potravinárskych výrobkovod 19. 6. 2018
- 10Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 19. 6. 2018
- 11Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 19. 6. 2018
- 12Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 19. 6. 2018
- 13Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 19. 6. 2018
- 14Poskytovanie služieb osobného charakteruod 19. 6. 2018
- 15Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 19. 6. 2018
- 16Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 19. 6. 2018
- 17Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 19. 6. 2018
- 18Dizajnérske činnostiod 19. 6. 2018
- 19Fotografické službyod 19. 6. 2018
- 20Odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanieod 18. 12. 2013
- 21Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 18. 12. 2013
- 22Sprostredkovanie zamestnania za úhraduod 18. 12. 2013
- 23Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 18. 12. 2013
- 24Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 18. 12. 2013
- 25Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 18. 12. 2013
- 26Sťahovacie službyod 18. 12. 2013
- 27Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 18. 12. 2013
- 28Služby verejných nosičov a poslovod 18. 12. 2013
- 29Kuriérske službyod 18. 12. 2013
- 30Skladovanieod 18. 12. 2013
- 31Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 18. 12. 2013
- 32Počítačové službyod 18. 12. 2013
- 33Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 18. 12. 2013
- 34Prenájom hnuteľných vecíod 18. 12. 2013
- 35Administratívne službyod 18. 12. 2013
- 36Vedenie účtovníctvaod 18. 12. 2013
- 37Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 18. 12. 2013
- 38Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 18. 12. 2013
- 39Čistiace a upratovacie službyod 18. 12. 2013
- 40Reklamné a marketingové službyod 18. 12. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47576553
- RÚZ ID
- 1522358
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 18. 12. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 10. 8. 2025Registrácia platcu DPHSK2024001441
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat457 462 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 18. 12. 2013Zmena sídlaŽelezničná 90, Bratislava-Vrakuňa