JK profi, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 385 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 67/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (97 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 12. 2013
- Sídlo
- Rastislavova 15, 04001, Košice - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža3,7 %
- ROA (návratnosť aktív)8,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)13,9 %
- Zadlženosť37 %
- Kapitálová primeranosť63,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.54netIncome: 2 478revenue: 97 425prevNetIncome: 1 549
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 63.37equity: 17 779assets: 28 055
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 36.63equity: 17 779assets: 28 055
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 31.21revenueYoY: 384.63validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.66netMargin: 2.54ebitda: 3 569revenue: 97 425
Altman Z''-Score5.01Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.25 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.22 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.73 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.82 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 8.83 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 8.83 % vs. predchádzajúce 9.64 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 36.63 % vs. predchádzajúce 4.74 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 3.47× vs. predchádzajúce 1.25×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.54 % vs. predchádzajúca 7.71 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 63.37 % vs. predchádzajúca 95.26 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +385 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 385 % na 97 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 2.5 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 63 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 385 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 97 tis. € | 20 tis. € | +384,6 % |
| EBITDA | 4 tis. € | 2 tis. € | +86,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 3 tis. € | 2 tis. € | +86,2 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 2 tis. € | +60,0 % |
| Aktíva | 28 tis. € | 16 tis. € | +74,7 % |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 15 tis. € | +16,2 % |
- 28. 12. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie63.4%
- Cudzie zdroje36.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 97 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 20 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 5 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 309 € | 191 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 4 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 655 € | 483 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 3 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | -6 € | -116 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 12 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 10 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | -514 € | -688 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 21 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 9 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 8 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 12. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 5. 3. 2020
- 2Prípravné práce k realizácii stavbyod 5. 3. 2020
- 3Pomocné činnosti v dopraveod 5. 3. 2020
- 4Prevádzkovanie výdajne stravyod 5. 3. 2020
- 5Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 5. 3. 2020
- 6Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 5. 3. 2020
- 7Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 5. 3. 2020
- 8Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 5. 3. 2020
- 9Dizajnérske činnostiod 5. 3. 2020
- 10Služby požičovníod 5. 3. 2020
- 11Prevádzkovanie jaslíod 5. 3. 2020
- 12Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 5. 3. 2020
- 13Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 5. 3. 2020
- 14Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 5. 3. 2020
- 15Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 5. 3. 2020
- 16Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 5. 3. 2020
- 17Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 5. 3. 2020
- 18Poskytovanie služieb osobného charakteruod 5. 3. 2020
- 19uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 28. 12. 2013
- 20čistiace a upratovacie službyod 28. 12. 2013
- 21dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 12. 2013
- 22kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)od 28. 12. 2013
- 23sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 28. 12. 2013
- 24sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 28. 12. 2013
- 25sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 28. 12. 2013
- 26údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 28. 12. 2013
- 27nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 28. 12. 2013
- 28sťahovacie službyod 28. 12. 2013
- 29skladovanieod 28. 12. 2013
- 30baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 28. 12. 2013
- 31poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 28. 12. 2013
- 32faktoring a forfaitingod 28. 12. 2013
- 33prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 28. 12. 2013
- 34prenájom hnuteľných vecíod 28. 12. 2013
- 35administratívne službyod 28. 12. 2013
- 36činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 12. 2013
- 37vedenie účtovníctvaod 28. 12. 2013
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47600748
- RÚZ ID
- 1515201
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 12. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat97 425 EUR · rok 2024
- 15. 4. 2024Registrácia platcu DPHSK2023985293
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna