Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

JJR trade s.r.o.

aktívna
Strojnícka 5, 08006, Prešov
spoločnosť s ručením obmedzeným
Tržby (2017)29 tis. €
79,4 %vs 2016
Zisk (2017)2 tis. €
110,7 %vs 2016
Vlastné imanie (2017)-7 tis. €
18,1 %vs 2016
Zadlženosť (2017)104 %
0,9 %Vysokávs 2016
ROE (2017)-22.1 %
113,0 %Stratavs 2016

Pokles tržieb

Tržby medziročne klesli o 79 %.

Záporné vlastné imanie

Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.

Skóre 35/100

Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (29 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.

Záporné imaniezáväzky prevyšujú majetok
Pokles tržiebtržby -79 % medziročne
Ziskováčistá marža 5 %
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
1. 1. 2014
Sídlo
Strojnícka 5, 08006, Prešov
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2017)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža21,2 %
  • ROA (návratnosť aktív)0,8 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)
  • Zadlženosť104 %
  • Kapitálová primeranosť-3,7 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (29 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
35/ 100Slabá
Ziskovosť13 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 5.11
  • netIncome: 1 501
  • revenue: 29 352
  • prevNetIncome: -14 071
Kapitál0 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: -3.70
  • equity: -6 806
  • assets: 183 918
Zadlženosť0 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 103.70
  • equity: -6 806
  • assets: 183 918
Rast2 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: -22.00
  • revenueYoY: -79.41
  • validHistoryYears: 4.00
Efektivita20 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 21.17
  • netMargin: 5.11
  • ebitda: 6 215
  • revenue: 29 352
Altman Z''-Score-0.13Distress zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.56-0.07aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.26-0.21aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.720.19aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.05-0.04presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score5 / 6silná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 0.82 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.82 % vs. predchádzajúce -7.91 %.
    splnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 103.70 % vs. predchádzajúce 104.67 %.
    splnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 0.16× vs. predchádzajúce 0.80×.
    nesplnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.11 % vs. predchádzajúca -9.87 %.
    splnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -3.70 % vs. predchádzajúca -4.67 %.
    splnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Mikrofirma (tržby 29352 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
  • Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
  • Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Riziko

    Tržby medziročne klesli o 79 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.

  • Pozitívne

    Čistá marža 5.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.

  • Pozitívne

    EBITDA marža 21.2 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.

  • Riziko

    Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.

Finančný prehľad (2017)
Položka20172016Zmena
Tržby29 tis. €143 tis. €−79,4 %
EBITDA6 tis. €-8 tis. €+179,7 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)6 tis. €-7 tis. €+179,7 %
Čistý zisk2 tis. €-14 tis. €+110,7 %
Aktíva184 tis. €178 tis. €+3,4 %
Vlastné imanie-7 tis. €-8 tis. €+18,1 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
2 osobyv štatutárnych orgánoch
graf prepojenícez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 1. 1. 2014Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017
  • 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby