Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

TCQ Management, s.r.o.

aktívna
Račianska 13800/24E, 83102, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
podľa §4, registrácia od 1. 2. 2019spoločnosť s ručením obmedzenýmPlatca DPH
Tržby (2025)474 tis. €
35,6 %vs 2024
Zisk (2025)268 tis. €
51,5 %vs 2024
Vlastné imanie (2025)305 tis. €
67,3 %vs 2024
Zadlženosť (2025)13 %
52,2 %Nízkavs 2024
ROE (2025)87.8 %
9,5 %Výbornévs 2024

Kľúčové insighty

Rast tržieb

Tržby medziročne narástli o 36 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 100/100

Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.

Súhrn

Firma dosahuje tržby (474 tis. €), je zisková.

Vysoká ziskovosťčistá marža 56 %
Silný kapitálvlastné imanie tvorí 87 % aktív
Nízka zadlženosťdlh tvorí len 13 % aktív
Tržby
474 tis. €
+35,6 %vs. 2024
Trvalý rast
Čistý zisk
268 tis. €
+51,5 %vs. 2024
Zlepšenie ziskovosti
Aktíva
349 tis. €
+75,6 %vs. 2024
Mierny rast
Vlastné imanie
305 tis. €
+67,3 %vs. 2024
Rastie medziročne
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Finančné zdravie
100zo 100
Vynikajúca

Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.

Kľúčové ukazovatele (2025)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža71,7 %
  • ROA (návratnosť aktív)76,8 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)87,8 %
  • Zadlženosť13 %
  • Kapitálová primeranosť87,4 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje tržby (474 tis. €), je zisková.
100/ 100Vynikajúca
Ziskovosť20 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 56.43
  • netIncome: 267 659
  • revenue: 474 287
  • prevNetIncome: 176 689
Kapitál20 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 87.45
  • equity: 304 848
  • assets: 348 601
Zadlženosť20 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 12.55
  • equity: 304 848
  • assets: 348 601
Rast20 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 37.08
  • revenueYoY: 35.57
  • validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 71.72
  • netMargin: 56.43
  • ebitda: 340 171
  • revenue: 474 287
Altman Z''-Score24.04Bezpečné pásmo

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.561.72aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.269.43aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.725.57aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.057.32presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score2 / 6slabá

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 76.78 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 76.78 % vs. predchádzajúce 88.98 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 12.55 % vs. predchádzajúce 8.25 %.
    nesplnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 1.36× vs. predchádzajúce 1.76×.
    nesplnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 56.43 % vs. predchádzajúca 50.50 %.
    splnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 87.45 % vs. predchádzajúca 91.75 %.
    nesplnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Pozitívne

    Tržby medziročne vzrástli o 36 % na 474 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.

  • Pozitívne

    Čistá marža 56.4 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.56 € čistého zisku.

  • Pozitívne

    EBITDA marža 71.7 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.

  • Pozitívne

    Kapitálová primeranosť 87 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.

Finančný prehľad (2025)
Položka20252024Zmena
Tržby474 tis. €350 tis. €+35,6 %
EBITDA340 tis. €225 tis. €+51,4 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)306 tis. €202 tis. €+51,4 %
Čistý zisk268 tis. €177 tis. €+51,5 %
Aktíva349 tis. €199 tis. €+75,6 %
Vlastné imanie305 tis. €182 tis. €+67,3 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
27. 6. 2014
Sídlo
Račianska 13800/24E, 83102, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Štatutárny orgán
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 27. 6. 2014Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
  • 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby