Living Style SK s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -2.6 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 82/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (92 tis. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža9,8 %
- ROA (návratnosť aktív)7,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)6,2 %
- Zadlženosť-24 %
- Kapitálová primeranosť124,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 7.08netIncome: 6 501revenue: 91 772prevNetIncome: 7 828
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 124.14equity: 104 023assets: 83 793
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: -24.14equity: 104 023assets: 83 793
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 7.62revenueYoY: -2.61validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 9.80netMargin: 7.08ebitda: 8 997revenue: 91 772
Altman Z''-Score17.41Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 2.44 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.85 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.61 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 10.50 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 7.76 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 7.76 % vs. predchádzajúce 9.50 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť -24.14 % vs. predchádzajúce -18.30 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.10× vs. predchádzajúce 1.14×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 7.08 % vs. predchádzajúca 8.31 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 124.14 % vs. predchádzajúca 118.30 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- X4 (Equity / Total Liabilities) — firma má nulové alebo záporné záväzky, X4 capped na 10.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-3 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 7.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 124 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 92 tis. € | 94 tis. € | −2,6 % |
| EBITDA | 9 tis. € | 11 tis. € | −21,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 8 tis. € | 10 tis. € | −21,0 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 8 tis. € | −17,0 % |
| Aktíva | 84 tis. € | 82 tis. € | +1,6 % |
| Vlastné imanie | 104 tis. € | 98 tis. € | +6,7 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 6. 2014
- Sídlo
- Žitavská 5254/12G, 90301, Senec
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 27. 6. 2014Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie100.0%
- Cudzie zdroje0.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 92 tis. € | 84 tis. € | 104 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 94 tis. € | 82 tis. € | 98 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 148 tis. € | 93 tis. € | 90 tis. € | 34 tis. € | 26 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 160 tis. € | 91 tis. € | 64 tis. € | 29 tis. € | 21 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 152 tis. € | 55 tis. € | 42 tis. € | 13 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 124 tis. € | 47 tis. € | 39 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 77 tis. € | 41 tis. € | 16 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 94 tis. € | 28 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 51 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € | -2 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 47 tis. € | 21 tis. € | 8 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 6. 2014
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla27. 6. 2014 → 4. 3. 2020
Jánošíkova 1987/21, Senec
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 27. 6. 2014
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 27. 6. 2014
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 27. 6. 2014
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 27. 6. 2014
- 5Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 27. 6. 2014
- 6Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 27. 6. 2014
- 7Vydavateľská činnosťod 27. 6. 2014
- 8Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 27. 6. 2014
- 9Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 27. 6. 2014
- 10Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 27. 6. 2014
- 11Reklamné a marketingové službyod 27. 6. 2014
- 12Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 27. 6. 2014
- 13Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 6. 2014
- 14Poskytovanie sociálnych služiebod 27. 6. 2014
- 15Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 27. 6. 2014
- 16Vyučovanie v odbore umenia - divadelné umenieod 27. 6. 2014
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47827416
- RÚZ ID
- 1551137
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 6. 2014Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat160 227 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 4. 2015Registrácia platcu DPHSK2024107250
- 27. 6. 2014Zmena sídlaJánošíkova 1987/21, Senec